bugün

(bkz: Srinivasa Aiyangar Ramanujan)
Şırdan. Şu kelimeyi görmeleri yeter.
görsel
görsel
kulağına pastırmalı tereyağlı omlet diye fısıldayın.
görsel
(bkz: Bitkilerin de canlı olduğu gerçeği)
--spoiler--
sokakta yürüyen mutlu çiftler, evinde kedi-köpek bakanlar, doğayı seven ve koruyan insanlar senin en büyük düşmanın çünkü sen hayatı boyunca sevgiyi, saygıyı görmemiş ve öğrenememiş cahil bir o...pu çocuğusun.
--spoiler--

işte bu yüzden saldırıyorum. Bugüne kadar tanıdığım ne kadar v*gan varsa alayı kendisi gibi olmayanları vahşi, doğa düşmanı, cahil bir orospu çocuğu zannediyor. Beni yine yanıltmadınız, teşekkür ederim.

Bu hastalıklı zihniyetle alay ederken zevkten dört köşe oluyorum ve buna devam edeceğim.
veganlar dünyanın en mal insanlarıdır.kendinden olmayan onlara göre vahşi ve sevgisizdir.ben aç kalınca 10 liralık dürüm yedim diye onların gözünde tüm hayvanların katili oluyorum.güya her şeye saygı duyan doğa sevgisi barındıran insanlardır.halbuki değiller.gecen biri şey diyordu.ineklere süt için zorla inekleri birbirine tecavüz ettiriyorlar.
yuline karşı çıkarım ses çıkarırım,gelir der ki ramazanda da katliam yapıyorsunuz.işkence mi çektiriyoruz salak?
siz millete böyle hakaret ederseniz alay konusu olursunuz.itici salaklar.
Bu saatten sonra protein iceren gidalar tuketmeyecegim dedigin zamana kadar tukettigin proteinin calistirdigi bir beyinle o karari vermistin; vegan olmani aslinda proteine borclusun kardeşlik.
Kavurma da mı yemiyorsun? Abi kavurma yenmez mi yah! Diyen tiplerdir ağızlarının ortasına vurasım geliyor. Buna en yakında şeydir canın çekiyorsa tadına bakabilirsin kimseye söylemeyiz ya havle.
görsel
görsel
Vegan olup ruh hali düzgün olan var mı?
Genelde buna da çok çıldırıyorlar nedense.
görsel
Ne uğrascam be allahın manyaklariyla.
fındık lahmacun içerisine adana dürüm, kuzu şiş koymak onları üzebilir.
Et döner ayran sis kelle kebap işkembe.
Blemedim ama alakasız olarak şu var (bkz: https://www.cumhuriyet.co...maasina-zam-geldi-1775081).
Küşleme. Yolunuz Antep’e düşerse Halil Usta’ya uğrayıp yemeniz şiddetle tavsiye edilir.
görsel
(bkz: veganlar araba kullanmıyor mu)
Petrol, hayvansal kalıntılardan meydana geliyor.
Hadi şimdi gönül rahatlığıyla arabaya bin.
(bkz: miley cyrus un veganlığı bıraktığını açıklaması)

ahahahahahahaha böyle böyle doğru yolu bulacaksınız beyler ve beybiler!
görsel