bugün

bokboğaz cinsinden olan vedat milor un kalamarlari baliklari hapur hupur yutmasi durumudur.

boğazinda da kalmiyor ki yağ gibi gidiyor ibnenin. nefes almadan götürüyor aç köpek. bende melun melun bakiyorum. oysa ki benimde damak tadim var, bende kendimce gurmeyim, neden o yiyor da ben yemiyorum.

adaletine sokabilir miyim sevgili dünya?
(bkz: sonradan gurmeler öyle olur yeğenim)
ağzını şapırtdatması ayrı bir vakadır. evet.
oldukça yapay meslekten ötürüdür. ulan bu damak tadı bi gurmelerde mi var ? diğer insanlar yediği şeyi anlamıyor mu ? herif löpür löpür götürüp en son kameraya dönüp "yolunuz düşerse denemelisiniz" diyor. o otellere yolumuz düşecek kadar para olsa neler neler yeriz lan, fındık kadar deniz böceğine mi kaldım ? tepsilerce lahmacun duruyor lan insafsız. ayrıca şu sıralar ellerinin titremesi parkinson göstergesidir, kendisine acil şifalar diliyoruz. o kadar ölmedi insanlık.
Hakki olani yapmasidir. Vedat milörü elestirmeden once bir ozgecmisini okumak gerekir. Sonra bakalim boyle konusuyor musunuz? Adam bogaziciden mezun olmus sonra dunyaca universitrlerde kendini gelistirmis, sonra bir de o universitelerde ders vermistir. Tabiki o yiyecek kalamarlari, bir kelime fazlasini ogrenmeye calismayan adam mi yesin? Ancak bok atin.
vedat milor'un özgeçmişini bilmeyip de yemek yemesini eleştirenler mi var? a canım gidin biraz çizgi film izleyin.
öğrenciyken geceleri tvde karşıma çıkan ben gecenin bir yarısı açken löp löp götüren insan.
Gurmeyim ayagina vedat milor un lop lop goturme olayidir.
Yarasin tosunuma.
yazıktır. parkinson hastalığına yakalanmıştır. şunun şurasında iki yıl felan daha yer. allah şifa versindir.