bugün

sekizinci nesil yeni bir yazar.
nickinde alaycı bir hüzün olabilir, henüz çözemedim.
hoş gelmiş..

edit : tüü yazıklar olsun sana açtığım başlığa yobazı..
hoşgeldin kemal.
nick i ile bir an düşündürüp sonra güldüren yazar.
sen ve ben ayrı şehrin insanları ama aynı neslin yazarlarıyız. hoş geldin.
Hoş gelmiş efendim.
Nicki güzel entryler vaadediyor.
büy6ük göt acısı var tabi kralex atıyor bir yandan o yüzden diye düşünüyorum ben.
nickini gördüğümde boğazımda bir yumruya neden olan yazar.
nickini gördüğümde gülsem mi ağlasam mı bilemediğim yazar. geç oldu ama; hoş gelmiş.
nickini gördükten sonra anlamsızca püskürerek, sandalyeden düşercesine gülmeme neden olmuştur.
türkçe karakterin kurbanı olmuş uuser.

hoşgelmiş diyesim var. ama gülüyorum be sözlük.
nickiyle güldüren yazardır.
bir başka açıdan :
"vedalar soğuk olur kukuya girin."
aklıma gençken yaptığım bir espri geldi ''Hava soğuk arkana kalın bişey al''
günün talihli yazarıdır. gelen geçen yazıyor nick altına.

hoşbulduk cicişler.
(bkz: siki giyinmek)
#11827404 nolu entrysiyle güldürmüştür. ayrıca nicki de pek bir iç burkar.
(bkz: #11837511)

söyleyecek söz bulamıyoruz yobazın bayrak taşıyanı...
(#11837511) yazıklar olsun yazarı.
(#11837511) destek alması gereken kişi.
nickiyle bir çok yazarın içine bi fil oturtmayı başarmış yazar.
çok siki bir beyni olan güzide yazarımız. yazılarının devamını bekliyoruz çok büyük helecanla...
haline ağlasam mı gülsem mi şaşırdığım yazar.

(#11837511)
bugün haddinden fazla eksi oy alan, hedef haline gelen yazar. bir konuda da haddinden fazla yanlış anlaşılmıştır. şakirt bile ilan edildi daha ne olsun?

satışları da fena değildi.

sözlükteki anlama özürlü malları da görmüş oldu bu arada.

laikçilerin tezgahını vurur dağıtırsan bunlar olur.

özünde iyi bir insandır, el kadar kıza sulanmaz. bunu sabahtan beri tartışıyoruz amk.
(#11839897) onlarca insan bu yazar kişisi hakkında aynı yorumu yapmışsa özrü kendi beyninde araması gerekendir.
zira kendini ifade edebilmek çok zor olmasa gerek.
lügatını genişlet dediğim yazar.
tavsiyelere aldırmadan devam eden yazar. milyonlarca koyun yanılıyor olamaz mantık hatasıdır, bunu bilir, söyler. sürüsünden ayrılmayan sürmeli gelin, yerler seni!
sik konusunda hala mağdurdur sabahtan beri moderatörlere sesleniyor ama nicki hala siki bir nick. ne yapacağını şaşırmış vaziyette, önündeki maçlara bakıyor.
yanlış anlaşıldığını düşündüğüm yazar. ancak yanlış anlaşılmak ne kadar kötü ise, derdini tam olarak anlatamamak da o kadar kötüdür. ne var ki, derdini tam anlatsaydı bile, gözleri kör ve kulakları sağır olanlar o'nu zaten anlamak istedikleri gibi anlayacaklardı. onlar belki de iyi birini fenaymış gibi gösteririken, kendi çamurlu yüzelerinin görülmediğini zannetmesinler.
sonuçta, sana gelen sözlere hareketsiz kalırsan su yüzüne çıkar, çırpınırsan batarsın. anlatmaya çalıştıkça dişeleri kana bürünmüş sırtlan gibi saldırırlar. takılma o götlere.