bugün

altıncı nesil çaylak.
Tanzimat edebiyatçılarından olan namık kemalin eseridir.
(#5780902)

o zaman provoke etme azizim! o kadar salak değiliz ama salak yerine koymaya çalışanlara kızıyoruz! bir de provoke arası soğuk espri yapanlar varki hiç sorma azizim! recebi tayyibi başa getiren halka saygı duymak zorundasın azizim! rahmete inanmayana rahmetli demiyelim azizim! uzaya çıkan rus o kadar zeki ise ortalık malı olan nataşalarına kendi ülkesinde iş bulsun azizim! türbanı bilmem ama biz tesettürle hep meşgul olacağız azizim!

bence zat-ı şahaneniz akıllı olsa iyi olur anam!

deyilesi yazardır!
trakya dan yamuk adam çıkmaz sözünü doğrulayan yazar. kodu mu oturtan entylerle fırtına gibi sözlüğe gelmiştir. hoş gelmiştir, takibindeyim. (nickin de çok anlamlı tebrikler.)
(bkz: denize bahçeli mi düşse kurtarırsın pamukoğlu mu/#6063542)

pamukoğlu nu ve bahçeli yi öldü biliyor. üzülmesin ağlamasın kahrolmasın diye söylüyorum, ölmedi onlar daha . sakin ol. derin nefes al. geçti.
türk edebiyatında sahnelenen ilk tiyatro eseridir.
eğer sözlük kuralları uygulanırsa birkaç saat içinde kanatlanacak konserve. kendisini hiç sevmemiştim, özlemeyeceğim de.
(bkz: vatan yahut silistre)
bana özelden küfretmesine rağmen sadece çaylak yapılmış ve üzerine de salça isimli moderatör tarafından tehdit edilmeme vesile olmuştur. şimdi beni uçurur bunlar ve işte bu gerçekten tam bu platforma uygun bir davranış olur.
(bkz: türk) * * * * *
(#5754344)

lüleburgaz'lı olduğunu öğrendiğim yazar. kesin karşılaşmışızdır diye düşünmekteyim.*
#7223002 entrysiyle gereksiz bir başlığa verdiği kısacık ve öz cevap ile gerçekten tebrik ettiğim yazar
sözlükte kendim gibi düşenenleri gördükçe sevinmemi sağlayan yazardır.
varlığı ile mutluluk duyduğumuz milliyetçi üye.
kemalizmin çelik ruhlu koruyucularından.
bu kutsal görevine çamur atanlar var. sen onlara kulak asma yiğidim.
sen vatanı kurtarıyorsun, bu yolda devam et dediğim, kahraman * yazar.
* *
bu memlekette göte göt denir düsturuna sahip olduğunu düşündüğüm, dinci maymunlara karşıt duruşuyla ve atatürkçü kişiliğiyle takdirimi kazanmış yazar.
arap amı koyuluğundaki kemalist yazar.
annesi bacısı kendisi için önem arz etmeyen küçümen.
uludağ sözlük çatısı altındaki tipik kemalistlerden biri. böyle bıçkın delikanlı ayakları, meydan okumalar, küfür, hakaret... bunları kim yetiştirip sözlüğe salıyorsa artık hep aynı oluyorlar. tek tip.
sözlüğün forum olmadığını öğrenememiş daha forum günlerinden çıkamamış küçümen.
'gelin lan al numaramı nerdesin lan sen zikertirim hepinizi araplar siksin sizi'
ne oluyor neresi zannettin burayı?
zirvelerin yazarların birbirlerini zikertme yeri olduğunu öğrenemedin daha goçarslan.
ama geçer daha yeni yazarlık deneyimleri çok da takma kafana.

(bkz: işsizliğin boş beleşliğin toplumda tavan yapması)