bugün

yarıştığı dönemde izleyiciyi ekrana kitleyen, yarıştığı gün birden sevgilisi çıkagelen, ve o denyo sevgilisiyle 25 eylülde evlenecek olan yarışmacı.

(bkz: ağlamıyorum kutuma bir şey kaçtı)
varmısın yokmusun meliz, biri bizi gözetliyor eray, yemekteyiz şadimanşeklindeki çabuk parlayıp sönen tv program isimleri önlerinde olmadan tanınmayacak ekranın popüler kültür ürünü yıldızımsıları.
gereksiz televizyon selebritisidir.
05 belma vardı bir de, hatırlar mısınız? sahi ne oldu bunlara, onu bilen var mı? işte böyle sabun köpüğü kahramanlardır hayatımızda.
güzel bir yarışmacı(ydı), parayı aldığından sonraki hali bir farklı, çirkinleşmiş yapaylaşmış sanki. itici bir hali var. o eski doğallığı, sadeliği uçmuş gitmiş sıradan gelişi bundan belkide bilemiyorum...
hakkında konuşulması bile gereksiz bir insandır. millete bir katkısı olmamıştır,yeni bir şey bulmamıştır,ahım şahım bir güzelliği de yoktur. yarışma popüleritesi en fazla 6 ay daha sürecek olan kızımızdır.
sırf gamzeleri var diye güzel sanılan bir diğer varoş tipli. o berbar vücut, vasat altı yüzle, yolda görsem yüzüne bakmam. ama işte gamze görünce ay melek, ay aman da ne kadar masum düşüncesindeki türk insanı söz konusu olunca, böyle tiplere gün doğuyor. bu tip kıro kadınların yükselişi garip gerçekten. günden güne kırolaşıyoruz.

videosunu izledim de üstüne bir de acayip yapaymış. ya dayanmaya gücü kalmayan abazalar beğendi bunu ya da çok mutaassıp görünüyor ya böyle tam evlenilecek kızım edasında şakirtlerin gönlünü çalmış olabilir. var mısın yok musun ne güzeller gördü. çoğu kıroydu yine ama en azından gerçekten güzellerdi. bu hanımefendicilik oynayan vasatı, onların içine sokmak haksızlık. sırıt sen melis, gamzeyi çok sever bu ülke insanı. her zaman ekmeğini yersin. bir de bu mutaassıplık devam etmeli. gözden düşersin yoksa.
adı melis çalışkan.

diğerleri gibi duygu sömürüsü yapan ağlak http://www.youtube.com/watch?v=8YD5u9Hzh-E

annesine de allah güzellik kalmamış vermiş.
ortaokulda aynı okulda okuduğum kız.o zamanlar güzelliği ile daha iyi bir gelecek vaad ediyordu.kuzeni alt katımızda oturuyordu,sonra evlendi kiminle mi?

(bkz: mehmet okur)
-varım hikmet.

-melis-