Fox tv de yayınlanan,

insanlığın küçük düşürüldüğü,
reyting uğruna orada zorla ağlatılan insanların olduğu
iğrenç bir program..

bu nedir abi? denk geldim, orada kaldım.. 20 dakikadan beri izliyorum, 20 dakikadır yarışan yarışmacı ağlıyor.. Merak ettim ne olduğunu, kulak verdim..

Annesi garsonluk yapmış, çok ağırına gitmiş ağlıyor..
Kız kardeşi 8. kattan düşmüş onu anlatıyor ağlıyor..
Allah rahmet eylesin eylemesine de, bunu dilenmek amaçlı mı kullanıyorsun?
yoksa reyting amaçlı mı kullandırtıyorlar sana?
hadi buraya kadar alıştık da;

Ölen kız kardeşinin ses kaydını ilk kez canlı yayında dinlemekte neyin nesi?
ve hıçkıra hıçkıra, bayılırcasına ağlamak, ardından zorunlu reklama girmek?

Allah hepinizin belasını versin..
Bu olay doğru ise, bu olayın insanlık suçu olduğu kanaatindeyim..
rtük denen kuruma şikayet etme olanagımız var ise,
sonuna kadar kullanmak istiyorum hakkımı..
bir tarafta binlerce kişiye televizyonda meze olan insanlar, diğer tarafta bu mezeyi yemek isteyen insanlar; bu iki profilde aynı coğrafyada yaşıyor o ilginç.
iktisatın temel kuralıdır, arz talep
demek ki talep ediliyor bu iğrenç duygu sömüren programlar.
yazdım kardeşim ben bütün bunları az önce bu sözlükte diyeceğim entry dir..para için yapılanlara bakın ayıp abi ya,korkmaya başlıyorum ben vallahi..
az önce şahit olduktan sonra rtük'e bildirmeyi bir saniye geciktirmediğim olayların yaşandığı yarışmadır. insanların acısından, sıkıntılarından reyting elde edilmesine, ilikleri kurutuluncaya dek sömürülmelerine alışmıştık yıllardır da bu ağır geldi. insanlar hissizleştikçe daha fazla nasıl vururuz, nasıl daha çok acıtabiliriz denemeleri de devam ediyor. kalbimizin bu derece kararması hiç hayra alamet değil.
Rtük'e nasıl şikayet edilir?
birileri bilgilendirmeli,

ardından bir metin hazırlayıp,
herkes aynı metni göndermeli diye düşünüyorum..
bundan önceki var mısın yok musun, sikermisin yoksa sabahamı bırakırsın tadındaydı, oysa bunu sabaha akşam siksen yine içine sinmez. (bkz: ajitasyonel yavşaklık) dolu programdır.
sunucusunun berbat bir şelikde sunduğu bir program.
pişmiş bir yemeği mikrodalgada yeniden ısıtma projesi.
son 2 ye kalan 500bin ile mavi ya da sarı. fix seneryo. hamdi reyiz in verdiği 40 bin lira civarında teklif. hayatında 20bin lira yı görmemiş tiplerin balıklama kabul etmesi. lan tok bir yarışmacı gelse de kutusuna gitse artık. baydı azizim baydı. kumar ın ruhuna aykırı. racona göre masadan ya dımdızlak kalkarsın, ya da çuvalla para ile.