bugün

eğri büğrü bir şey.
(bkz: size versem beni nefessiz sikersiniz)
Penis cok guzel ya iyk.
güzel olsaydı sikmeye kıyamazdık.
Lan fotosunu atmayin tramvaydayim Allahın belalari .
penisli ve vajinaya aç bir yazarın laf atmasıyla amlı varlıkların alınmaması gereken durumdur bence.
ortamlarda 'vajina da organ mı ya cok cirkin' diye dolanıp, el bebek gül bebek uğrasıp bir sekilde yatağına attığı kadına deli gibi oral yapan vajina meraklısı, ortam orospusu olmus kendini adam sanan sözde erkek beyanıdır efendim.
Şunları yazan sen kadar çirkin değildir. Donuk at bas geç.
Penisin asaletine bakacak olursak doğru bir onerme gibi.
çıplak gözle vajina görmemiş insan beyanı.
olmayan hadisedir. gayet güzel bir organdır sevgilinizin vajinasına bir kaç öpücük kondurunuz vesselam.
bakteri yuvası , çöplük kokulu , vıcık vıcık bir organdır kendisi tabi ki iğrenç öööööö.
Yoo bence gayet tatlı bişeydir. Ayy yerim ben onu yerimm!

Öhmm.. Selam kızlar!
kesinlikle bence de estetik ve görünüş olarak son derece çirkin bir organ ama aynı zamanda acı bir şekilde de, sikimizi kaldıran ve ihtiyacımız olan şey amk. penislerimiz bile çok daha estetik harikası kalır yanında.
ulan yoldan herhangi bi kız sunsa size bu organı nefes almadan yaparsınız,burada yok cirkin yok soyle boyle dersiniz
(bkz: edep yahu).
(bkz: vajina derindir vajina serindir şifa verir millete) neyzen tevfikin sözlerini hatırlatır.
herkes çıktığı yeri bilsin
Vajinayı nasıl görüyorsunuz arkadaşlar pipinize camera mı takıp vajinoskopi mi yapıyorsunuz, hey gidi, hey.
Vajinanın suçu değildir.
Cirkin mirkin erkeklerin tek yasama sebebi.
o zaman sevişme kardeşim git ibne ol.ulan önemli olan işlevi.
görüntüsü çirkin ama tadı güzeldir.
(bkz: gay olmadan önceki son sözler)
sikerken öyle demezsin ama ha .
40 karaktere tamamlamak
Taşıyanina göre değişir, bakimli temiz ve her gun dus alan bi kadinsa yanlis olacak onerme.