bugün

yaş ister 65 olsun, ister 85. ne zaman uyanırsa uyansın, hiç uyanamamaktan daha çok yol katetmiş olur. küçük çocukların cuma namazına gittiğini "özel haber"(!) yapan uğur dündar, bu ülkede 1000 senedir cuma namazına gidildiğinden bihaber herhalde. öyle değilse eğer; "ben namaza düşmanım" diyor bu adam demek ki. gazetecilik adı altında kendi fikirlerini bize dayatmaya çalışıyor.
dünyada yaratılış safsatası okullarda yasaklanırken, bizim en güzide kurumlarımızdan olan tubitak'ın evrimi sansürlemesini daha unutmuş değiliz. kaldı ki bu yaştaki çocukların beynini din gibi uyduruk hikayelerle niye dolduralım; bunlara felsefe, tarih, sosyoloji, psikoloji öğreteceğimiz yerde bahçeye çıkarıp hadi tekbir, namaz kılmalarını istemek niye, neden kula kul olsunlar, illa kılacağız diyenler varsa da, ki vardır! gidip ders arasında ya da müsait oldukaları bir anda kılabilirler, ama zorla bütün çocukları alıp dışarda namaz kılmanın hiç de kabul ediecek bir tarafı yoktur. beynin daha mantıklı şeylerle doldurulması gerek.
olmaması gereken rahatsızlıktır. isteyen namazını kılar, isteyen kılmaz.
https://www.youtube.com/watch?v=TpfhtiBz-iY
uğur dündarın namazla imtihanı diyecek söz yok tabi.
neyse, bu görüntüleri gördükçe sivriliyorum, bileniyorum.
sonunuz kötü olacak Allah sizi benim elime düşürsün, inşaallah.
çocuklara dini dayatma konusudur, bu sadece türkiye´de diil almanya´da da fransa´ da da, rusyada da - çocuğun okul zamanı kilise gitmesine demektir- direkt disiplin kuruluna sevkedilir çocuk ,#

saçmasapan bir başlıktır, zaten uğur dündar da dinibütün iyi bir adamdır.

yani iran dışında diğer ülkelerde dünyadaki bütün hristiyan ülkelerinde, aklına hangisi gelirse, abd, fransa, almanya, hollanda, ispanya - ki ispanyollar çok katoliktirler üstelik- ama okul da okuldur- okul zamanı kiliseye gidecek olursan, haaa bak bunun dini bütünmüş , demezler, hakkında direkt olarak disiplin kurulu toplanır

yamulturlar seni....yobazlığın lüzumu yok.
yazıktır gaflettir ve de dalalettir aslını inkardır.
yobaz saptırması budur işte. tüm yobazları allaha havale ediyorum.
bilginin, eğitimin ibadet sayıldığı bir dinin mensubu değilsiniz siz.