(bkz: the kite runner)
(bkz: sabri sarıoğlu)
elektirik telleri. onlarda eskide kaldı. gerçi hala izmirde bazı yerlerde var.
(bkz: büyükşehir çalışıyor izmir gelişiyor)
ali ağaoğlu.
halit hüseyninin harika, etkileyeci ilk romanının adıdır.
tam zamanında yakılan bir sigara, dünyanın en keyifli şeyidir.
Iki çocuğun gözünden bakılarak savaşı anlatan kitap. Sonunda baya huzunlendirir. Ama afgan savaşlarının izlerini cok güçlü anlatır.
berbat kitap, okurken ana karakteri dövmek istedim kitabın üçde ikisinden son on sayfasına atladım o kadar kötü.
aglamaktan sayfalari boluk porcuk olan kitap. daha oncesinde hicbir kitap beni boylesine derinden etkilememisti.
Okunması gereken, insanı ağlamaya sevk eden harika bir eser.
Emir sen nasıl insansın dedirten,Hasan ın zirve insanlığını gösteren eser.
Bu yaz okuma fırsatı bulduğum beni derinden etkileyen nadir kitaplardan. Okurken sık sık ara vermek durumunda bırakacak kadar etkili bir acı gerçekliğin işlendiği okunmasını tavsiye ettiğim bir eser. Okuduktan sonra kardeşime bol bol öğüt vermeme neden olmuştur.
Muhtesrm kitap yazari bin muhtesem gunes adli baska bir romani daha vardir okunmasi siddetle tavsiyem.
khaled housseini nin okuduğum ikinci eseri. Toplum gerçekçi bir roman diğeri gibi. Abd övgüsünü abartan bir yazar sn. Housseini.
güzel kitaptır ağlatır falan filan ama yazar amerikancıdır.
insanın içindeki bencil hayvanı ne kadar uğraşsa da dizginleyemediğini gösteren bir kitaptır.

bir insanı ne kadar arkadaşınız, hatta kardeşiniz görseniz bile ufacık da olsa sözüm ona ırk, köken, ekonomik faktörler yönünden avantajınız varsa her şeyin bir anda dağıldığının ispatıdır.

bizler bu dünyadaki en bencil ve vahşi hayvanlarız. bu kitap bunu tokat gibi yüzümüze çarpmaktadır.
Bu sabah başlayacağım kitap. Bakalım.
zamanında okumuştum. en çok etkilendiğim kitaptır hala. sanırım filmi de vardı.
bir kitap.
okunduğunda asla pişman olunmayacak kitap.
4. Sıniftan beri söylenen ama hala hakkinda fikrim olmayan sey.
etkileyici bir kitap. başlarda biraz sıkılabilirsiniz ama sonradan sürükleyici oluyor. sabretmelisiniz. ayrıca kitabın orijinal ismi ve başlığı için;

(bkz: the kite runner)
harika bir kitaptır okumanızda fayda var hata tek oturuşta bitirilecek kitaplardandır o kadar ki sürükleyicidir.
bi solukta okuduğum kitap. afganistan'da ki savaştan amerikada dostluğu uzanan muhteşem bi roman. kesinlikle tavsiye edilir. içinde her bireye hitap eden en az bir iki şey var.
yeni bitirdiğim kitap. çok severek bir o kadar da hüzünlenerek okudum. tavsiye ederim.
sonu kotu bitiyor bayagi vurucu oluyor demislerdi. cok sasirtici bitmedi fakat olay orgusu inanilmaz.