bugün

evet muhterem din kardeşlerim. Uçakları imamlar kullansın. Neden mi?

çünkü bu pilotlar ne abdest bilir ne ahlak bilir. Ancak kokpitte, pilotların özel kabinlerinde hostes hoplatıp şarap içmeyi bilirler münafıklar.

Oysa imamlarımız öyle mi? imam efendi alır abdestini, duasını eder, uçağı kıbleye yönlendirir ve varacağı yere varır. Hem de nur hızı ile. Allah korur hem o uçağı.

Thy derhal pilot yerine imam alsın.

Edit: allah senden razı olsun mübarek.
evet muhterem din kardeşlerim .uçakları imamlar kullansın. neden mi?

çünkü hosteslerin götlerinden belli olan donlarını görememe tehlikesiyle karşı karşıyayız dostlar, çünkü o güzelim bacakları göremiyoruz, hostesler yukarıdaki bölmelere çanta koymak için kollarını kaldırırken artık belli olan göğüsleri göremeyeceğiz.

ve artık imamlar kullansın uçakları.

bunla ne alakası var bilemedim. çünkü kaliteli biçimde uçup uçmamak benim sikimde değil. ben günde 1000 farklı yolcu gören, her gün mutlaka tacize uğrayan hosteslerden istiyorum. uçaktan iner inmez baktığım hostes götlerini düşünerek 31 çekip erken boşalmak istiyorum. çünkü ben tam bir hayvanım.
mesleki sınırları tanımayan, hatta tanımasına gerek olmayan bu ayrıcalıklı ulusal kahramanların muhakkak yapması gereken durum.
yakında uçağa binmeden gusül abdesti alma zorunluluğu bile olabilir.
allah razı olsun bu başlık için.
eyy inananlar yürürken allahın verdiği ayaklarla yürüyüp, * * camilere gidiyorsunuz ve imamlara teslim oluyorsunuz da havada neden olmuyorsunuz !*
hiç business ta uçmamış sözlük yazarının business taki içki yasağına veryansınıdır. üçbeş aga baba ya içki sunulmamış , laiklik elden gitmiştir.
şakirt hava yolları iyi uçuşlar diler.