bugün

çok büyük bir olasılıkla kafasını dinliyordur.. merak etmiyor gözükmemek için birkaç kere aranıp ilgilenmeli, duruma göre kendi haline bırakılmalı ya da desteğe gidilmelidir.

ama ben genelde yalnızlığı seçiyorum bu gibi durumlarda. telefonun da kapalı olması lazım tabi.

favori mekanlar ise genellikle pansiyon tipindeki küçük karadeniz kasaba otelleri. ankara'lı bir yazar olarak özellikle karabük, düzce ya da bolu'daki oteller işimi fazlasıyla görüyor.

sonra geri dönüyorum tabi. depresyon halim de %50 azalmış oluyor.

öyle işte..
sesini soluğunu kesen bir şeyler bulmuştur.
bir uzun zaman daha* sesi çıkmasın dedirtir.
Aklı sıra ders vermeye çalışan sevgilidir.
Aklınca ders vermeye çalışan sevgilidir.
bebeklerin evin bir köşesinde sesleri kesildiğinde ya buzdolabını indiriyor olurlar ya da annenin makyaj malzemeleriyle resim yapıyor olurlar. olaya müdahale etmek gerekir. sevgilinin yaramazı daha bir çekilmez olur üstelik.
ilişkiye ara verme isteği. Damından sıkılmsı. Kafasını karıştıran bir kişi daha olması. Değerimi anla bensizlik ne imiş saçmalıgını his ettirmeye çalışması.
çoktan başka diyarlara yelken açmıştır, unutanı unutmak evladır.
kontörü yoktur.
kime ne puştluk düşündüğü merak edilen sevgilidir.
ağzı dolu olan sevgilidir.
muhtemelen eski sevgilidir.
muhtemelen seni aldatan sevgilidir.
artık sevgili değil eski sevgilidir.
medeni hukuk'ta ilginçtir ki bu durum düzenlenmiştir, 5 yıl boyunca ortalıkta gözükmeyen, eşinizi mahkemeden gayiplik kararı çıkartarak, yok hükmünde sayıp, yeniden evlenebiliyorsunuz. i love hukuk devleti
ağzı doludur.
kuzuların sessizliğidir. arkasından ya eski sevgili olacaktır ya fırtına kopacaktır.
başkasına muamele yapan sevgilidir.
trip atan sevgilidir.
ondan daha iyi bir şey bulmuştur.

sükûnetimi neden bozmuyorum sanıyordu ki
radarlarını açıp senden iyisini bulma çabası içindedir. bulamayınca döner.