bugün

yediğimiz yiyecekler ile bu yiyeceklerin nihai çıkışı arasındaki ters orantı ve ay ortası olduğundan nakit yetersizliği ev arkadaşımın canına tak etmiş olacak ki böyle bir çözüm ile karşıma geldi. kendinden emindi. bak bu kullanılmamış uzun rulo peçetelerden tuvalet kağıdı yapacağım dedi. tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra neden rulo peçeteyi kullanmıyorsun soruma verdiği yanıt; çünkü tuvalette tuvalet kağıdı kullanılır ve bu uzun rulo peçete tuvalet kağıdına hiç benzemiyor, tuvalet kağıdına oranla daha uzun. bu yüzden onu bu tırtıklı bıçak ile keseceğim dedi. susmasını beklerken ardın sıra kurdu cümlelerini üzerime. bir tüketici bir malın tüketim miktarını artırırsa o mal miktarının marjinal faydası azalır anladın mı beni dedi. kendini bilmiyordu. ben de hala niçin bu evde ona maruz kaldığımı bilmiyordum. zaman geçmeden becerdiği rulo peçete iki adet tuvalet kağıdına dönüşmüştü. gerçekten haklıymışsın bu olmuş sayılır uzun rulo peçete biraz deforme olmuş ama iki adet tuvalet kağıdına dönüşmüş dediğimde ise bu işin onun için bebek işi olduğunu söyledi. olay final haftası yaşandığından, endişeye mahal yoktu sanırım.