bugün

aslında yapan değil de yapmaya çalışan gerizekalılardır. kısalığın verdiği o iğrenç duyguyu böylelikle bastırmaya çalışırlar. yıllardır 'sulak yerde mi yetiştin' gibi kalıplaşmış aptalca şakaları vardır. ayı, sığır, davar, deve gibi lakaplar takarlar uzun boylulara, hem de sıçan kadar akıllarıyla. evet uzun boylu kardeşlerim, cool adam olarak sorunlarınıza el atıyorum ve kısa boyluların ülkemizi gerilettiğini düşünüyorum. mesela her türk erkeği uzun boylu olsaydı muhtemelen türk kızları da uzun ve at gibi olacaklardı. ama nerede? tüm türk kızları yerden bitme, hepsi şişman ve göbekli babalarına çekmiş sanki. ama nerede var uzun boylu bir abi? kızı da o denli taş gibi.
bir insanın fiziksel herhangi bir özelliğiyle aklı sıra dalga geçmesi zaten onun gerizekalı olduğunu ayan beyan gösterir.

bununla birlikte başlığın sahibi kuulumu kızdırmış olan bayağı, bildiğin gerizekalı her kimse şu an çıksın ortaya çok kızmayacağım!!

sen onlara bakma kuul sen selvi boylumsun benim!

unutma, benimsin. *
"kısa boylular üzerinden espri yapan gerizekalılar" dan pek bir farkı olmayan gerizekalılardır.
hepsini bir araya toplarsak "fiziksel özellikler üzerinden espri yapan gerizekalılar" güruhu ortaya çıkar.