bugün

Her şey var ama naziklik yok allah bir yerden kısıyor işte.

Edit: hahahah hepsi var desem yine eksilenecektim illa hiçbiri yokmuş gibi davranmalıyım ki size beni yargılama fırsatı vereyim. Kendi Potansiyelini bilen kişilere de uzun zamandır narsist deniyor ben de buna tutuluyorum.
Narsistlik de bonus olarak yükleniyor sanırım bunlara.
Bence sadece yakışıklılık eksik.

Gerçi, yakışıklı bulan da yok değil, var. Güzellik görecelidir.
Bence sadece yakışıklılık eksik.

Gerçi, yakışıklı bulan da yok değil, var. Güzellik görecelidir.
uzun boyluluktan , yakışıklılıktan , karizmatilikten , naziklikten dolayı bu tanıma girmeyi kaçırıyorum.
Topuklu giysem bu ben olabilirim. Ama o zaman da karizmatiklik ve erkeklikten kaybederim.
Boyumu aşan tanımlamalara ulaşamıyorum amk.
boyum kısa 182 yakışıklılık görecelidir ama ortanın üstü diyebilirim zeki olduğumu söylerler karizmatiğim elit nazik romantiğim ağzım güzel laf yapar 2 üni mezunuyum.

param yok kendi yağımda kavruluyorum. ha neden yanlızsın derseniz zengin değilim. kızlar fabrikan var mı müteahhit misin diye soruyorlar sonra reddediyorlar.

alimünyum fabrikam olsa müteahhit olsa sana bakar mıyım akıl fukarası. bir koluma rus bir koluma ukraynalı takar hergün parti yaparım.
Fransızca bile var güzelim ama sen yoksun.
paran varsa bu söylenen kriterlerin hiç bir önemi yoktur. bu zamanın kızları parası olan 1.65cm lik erkeğe vermek için elinden geleni yapar.