bugün

bilinmeyen sebeptir, ancak günün birinde arkadaşımız olan bir uzaylıya sorarak ögrenebiliriz.

tabi uzaylılar varsa

tabi arkadaşımız olursa

tabi söylerse

tabi türkçe biliyorsa

tabi cevabını söyledikten sonra, beynimizi yemezse.
bodrum'daki kazık hesaplardır.
(bkz: sikerler hepimizi sikerler) diye düşünüp, (bkz: kürt) lerden korkuyor olabilirler.
çok büyük yemin etmiş olmalarıdır.

zamanın birinde gelmişler ama taşlandıkları için "daha da bu dünyaya gelirsem beni sii..."

diyerek büyük konuşmuşlar. şimdi de gelemiyolar tabi.
yarrak afedersin.
şu an için konuşursam, ramazan bayramı olabilecek sebep.

(bkz: uzaylılar müslüman mı sorunsalı)
Gelmeme sebebi olmamalarıdır.
hepsi cehape nin suçu nasıl bir zihniyettir bu arkadaş.
eşşek silkenlerin, uzaylı silkecek potansiyele de sahip olmalarıdır.
Oytun karandir.evet.
sebebini bilmem ancak sonucunda kaçarak uzaklasacaklarına eminim. Uzaylıların dünya gibi iğrenç bir yerde uzun süre barınmak istiyceklerini sanmıyorum.
çünkü uzaylilar tasaklarini el arabasiyla gezdirirler ve dünyada el arabasina tasak koymak absurt bi durumdur.
yol degil de trafik cok yoruyor trafik.
https://galeri.uludagsozluk.com/r/956731/
hepsinin "yahu bu uzaylılar bizim gezegenimize neden gelmiyor" diye bekliyor oluşudur.

onlar da bizim gibi yani.

öyle bekliyorlar.
Yarattın bari takip et yakarışlarını duymuş olabilirler.

Arada bi bakıyolardır ne bok yiyoruz acaba diye.
bi meraklı biziz sanırım.
dünyaya gelmeyen bir pişman,
gelen bin yüz milyon pişman da ondan.
aklıma 2 ihtimal getiren mevzudur. birincisi yeterli teknolojiye ve bilince ulaşmışlar lakin dünyada yaşayan bizlerin rezil halini görüp uzaktan izliyorlar. ikincisi ise yeterli teknolojiye henüz sahip değiller bizim gibi. zira evren dediğimiz şeyin büyüklüğünü ve gezegenler arasındaki mesafeyi bizim gibi insanların anlayabilmesi mümkün değil o derece büyük. diğer gezegenlerde yaşam olmaması fikri zaten çok saçma geliyor bana o sebep ile direkt eliyorum o ihtimali. hangi açıdan bakarsan bak ister dini ister başka bakış açıları ile hepsinde zaten başka yaşamlar olduğu da haber verilmiş veya ön görülmüş zaten. bu kadar büyük bir kainat sadece dünya gezegeninde yaşam olsun diye yaratılmış olabilir mi ? imkan dahilinde değil.
uzaylılardan daha zararlıyız. belki de ondan.