bugün

kesin olarak vardır, bu da pek çok defa ıspatlanmıştır.

(bkz: antik astronotlar)
(bkz: nazca)
(bkz: ancient aliens)
Sanırım onlardan biriyim.
Sonuçta dünya da uzayda.
Var.

(bkz: Fifa 2000)
konuşuyormuş hahaha ulan göbeğim çatladı gülmekten. şizo musun olm sen. zuzaylı arkadaşınla selfide cekmissindir sen şimdi hahahaa. zuzaylı seniiiiii.
Var var en son dun gordum kendilerini.
yok mu diyerek bir karşı soru sormak istedim.
Dünya dışı varlıkların olma ihtimali evrenin uçsuz bucaksız olduğunu düşünürsek %99...
(bkz: haktan akdoğan bunu beğendi)

kimi kişilere göre çanakkale zaferi bu şeylerin etkisiyle kazanılmıştır.

hassiiktir lan oradan..
macık biz neyiz uzaylı değil miyiz ? biz nerdeyiz. boyutlar arasında mı ?
Yok diyen insanları hayal gücü kıt ve cahil olarak nitelendiriyorum.
aslında olaya sadece dünyaya benzer gezegenler var diye yaklaşmak yeterli değil. sonuçta dünyadaki şartlara göre canlılar oluştu ve evrildi. diğer gezegenlerde de o gezegenlerin şartlarına uyum sağlayan canlılar yaşıyor olabilir. sonuçta önce gezegen oluştu bizler gezegene uyum sağladık.
Olmadığını düşünmek bencillik bence. Vardır ya, olmalı şu köşede bir yerde.
(bkz: inanmıyorsan saygı duy) bir hede
uzaylıların olup olmadığı hakkında kesin bir bilgi olmamasıyla birlikte koca evrende tek başımıza olduğumuzu düşünmek bencilliktir.
tabii lan manyak mısın. tanrı nın koskoca evreni sadece insanlar için yarattığını düşünmek mantıksız geliyor bana.
Bence de vardır ama bizim hayal edebileceğimiz türden değil bu. Şekli, düşünce sistemi tamamen çok farklı olduğunu düşünüyorum.
kendisini paralel evrenden sanan kişi beyanı. uzay denen yere dünya da dahil. "uzaylı" kavramı kadar saçma bir söylem olamaz.

yozgat hariç.
Kainat evreni bizler için var etmedi, dünya, evrende savrulmuş bir galaksinin içinde bulunan bir yıldızın etrafında dönen rastgele basit bir gezegendir, evren bizim etrafımızda dönmüyor,

Biz bir gezegende yaşıyor isek, başka ırklar da diğer gezegenlerde yaşıyordur,

varlığımız ile bunun imkansız olmadığı gözler önüne serildi.
Aslında onlar var biz yoğuz.
hepimiz uzaylıyız.
Vardır, neden olmasın.
Evet, var. Uslu bir çocuk olursanız belki bir gün görebilirsiniz.
Dünya uzayda olduğuna göre. Var.
uzayda yaşadığımıza göre bizde bir uzaylıyız.
Uzaylılar var mı sorunsalı uzun süredir var ve olmaya da devam edecek anlaşılan.