bugün

Kurandada bahsedildiği gibi peygamberimiz 18 bin aleme gönderilmişdir.
kuran da yazandır...
komiktir. Ne yani uzayda radyo dalgalarından ezan sesi duyup da mı müslüman mı olmuşlar? Peygamberiniz 18 bin aleme gönderilmiş madem neden bir alemde (dünyada) herkesi ikna edememiş.
(bkz: cehennemede odun lazım)
uzaylı diye birşey var mi ki? şimdi siz bu olup olmadığından emin olmadığımız şeylere müslüman diyorsunuz.

(bkz: saçmalama sorunları)
Evet müslüman iseler bile bizi örnek almamaları gerektiğinden uzak durdukları söylenebilir.
Müslümanız arkadaşlar neden inanmıyosunuz.
Bu başlığı açan kardeşime saygı göstererek herkesin beyninin tüm sınırlarını zorlamasını istiyorum. Şimdi diyelim ki islam peygamberi uzaylılara elçi olarak gönderildi bu varlıklara islamı nasıl anlatacak, diyelim ki kuranı verdi onlara ve ben sınırları daha da zorluyorum bi şekilde kuranda ne yazıldığını anladılar diyelim sadece ortadoğudan bahseden orda yaşamış peygamberlerin kıssalarını anlatan bi kitaptan nasıl etkilenebilirler, "hiç kuşkusuz biz seni alemlere rahmet olarak gönderdik" ayetinden nasıl bi çıkarım yapabilirler, kuranda toplumsal yapı ve miras hukukuyla ilgili ayetler onları ne kadar ilgilendirir, yusuf, nuh, ibrahimin kıssalarından kendilerine ait neyi görebilirler bi düşünün derim. Yanlış anlamayın islamı kötülemiyorum dünyevi bi dinin uzaylılara anlatmanın ne kadar imkansız olduğunu anlatmaya çalışıyorum, evet farkındayım ben galiba fazla ciddiye aldım olayı karşımda bilal erdoğan varmış gibi hissediyorum.
olacakları varsa da olmazlar artık bence.
Tabi lan manyak mısın.

Hatta bi ara uzay istasyonunda ezan sesi falan duyuluyodu.
Hz Muhammed 18 bin aleme gönderildiyse bu alemlerden 18 tanesini sayabilecek müslüman arıyorum hatta 2 tanesini ben yazayım: insanlar ve cinler alemi.

Geriye kalan 16 alem hakkında beni aydınlatacak bir müslüman mesaj kutumu yeşillendirsin lütfen.
güncel Önemli Başlıklar