bugün

golü bulduğu vakit takımına kıtalar arası kupayı kazandıracağını umut eden gerizekalı kalecidir. mi acaba???

ligin ortalarında salınan ve hiç bir iddiası olmayan bir takımın kalecisi, son dakikada kalesini terkedip neden gol arar? rakip şampiyonluk adayıysa ve sen o rakibin şampiyon olmasını istemiyorsan yeterli nedene ulaşmış olursun.

sonra 17 takıma karşı oynuyoruz diyince gak guk ediyorsunuz...

edit: aga çok normal bişeymiş bu yav? yani neredeyse her maçta varmış da ben görmüyormuşum doksanıncı dakikada kalesini terkedip gol arayan yenik takım kalecilerini. yeşil sahalarda alışıldık bi durummuş da bizim haberimiz yokmuş. vay anasını...
17 takımın kalecisidir, kesin. teşvik primi yemiş bir ibne olduğunu söylemiş miydim?

karabük'te oynamadı ama michelangelo rampulla diye bir adam vardı futbol camiasında bir zamanlar. 1992 senesinde serie a'da gol atan ilk kaleci olmuştu atalanta'ya duraklamalarda çaktığı kafa golüyle. takımı küme düşmüştü o sezon da ligin orta yerinde atmştı bu golü. demek ki o da şikeci ibneydi, anlamıştım zaten.
fenerbahce'nin sampiyonlugunu daha gorkemli hale getirenlerden biri.
biz başka maç mı seyrettik yoksa son 15 dakka tek isabetli şut atamayan atmayan! karabük değilmi idi.
sadri'den çeki almaya çalışan kalecidir.
paralel evrende, karabükspor ile fenerbahçe şampiyonlar ligi finali oynamaktadır. lakin kalecinin çakralarının fazlasıyla açık olması, enerjisinin ara sıra mekan değiştirmesine neden olmuş ve son saniyede bu tarafta gol aramaya gitmiştir. çünkü şampiyon olacaklardır. zaten şampiyonluk iddian da yoksa böyle atraksiyonlara lüzum yoktur.
gidiyorsan da bir ibnelik vardır.
fenerlileri korkudan tir tir titreten kalecidir.bu kadar korkmayın gençler son maçta yine festival var.
(bkz: bursa dan gol haberi mi var)
adamdır.
takım arkadaşının * oynamamasına inat şerefiyle mücadele ettiğinin bir göstergesidir.
güncel Önemli Başlıklar