bugün

içerisinde hep bir marjinal olmak yada entel olma merakı bulunan kadınlardır.
ar damarını çatlatmış olan bayanlardır.
sarhoş kadınlar
ağlayan kadınlar
aşık kadınlar
hırslı kadınlar
güzel kadınlar.
verecem diyip vermeyen kadından uzak durun.
kadının da erkeğin de aptalından uzak duracaksın zira her durumda zarar verirler en iyi aptal bile hiç olmazsa boş yere zamanını alır gider....
30 yaşın üstündeki sorunlu kadınlar. 20'li yaşlardakiler bir nebze de, 30 üstü çekilmiyor.
nefes almayan kadından da uzak durulması gerekir.
insana değer vermeyen kadınlardır. her türlü orospuluğu gözünü kırpmadan yapar bunlar. aslında her türlü orospuluğa da gerek yoktur, bazen ufacık bir davranışı bile yerle bir eder adamı. tehlikedir bunlar. uzak durmak lazım, insanlığın hayrı, sebatı ve bekası için.
sanane be slk diyen kadındır.
zaten kadın daha ne ergen tribi atıyor.
kötü kokan kadınlar. net olun bu konuda.
çok konuşan, güven vermeyen, bencil kadınlar.
seviyesi götünde ki kotundan düşük olan kadındır.
kukusu olmayan kadınlardır. *
aleti olan kadınlar.
küfür eden kadınlardır. isterse adriana lima olsun, uzak durulması gereken kadınlardır.

ağzı bozuk bir kadın dünyadaki en beter kadır profilidir. kesinlikle kaale alınmayıp bir arkadaşlık kurulmamalıdır.

ayrıca bencil ve mefaatçi olanları ve düşüncelerinize saygı duymayanları da ayrı birkategoriye koyuyorum. asıl amacı para ya da evlenmek olan kadınlardan bahsetmiyorum bile, ağzımı yormaya bile değmezler.
Akrep burcu insanları:/
Başak burcu olan kadınlardır. Ben ettim siz etmeyin onlardan uzak durun.
mum kokulu olanlarla Beyza'nın olanlardan uzak durmak lazım.
poposu yere yakın olan kadınlar.
Elizabeth Bathory.
Rujunu bastırarak süren kadındır o ruju bastıra bastıra sürmesinin geçerli nedenleri vardir sinirlidir aklında bin bir türlü düşünceler olabilir. çünkü hiç bir kadın rujunu pastel boyayla resim defterini boyar gibi kullanmaz.
entry e başlamadan önce birsey yazmak istiyorum, bu baslikta "yengec burcu kadinlardir, kesinlikle basak burcu kadinlar" gibi seyler yazan tırrıklar (bkz: burçlara inanan erkek) başlığında sov yapiyor. ne döneksiniz lan. sokarim burcunuza sinir oldum simdi.

gelelim uzak durulması gereken kadına, 12 den sonra "uyudun mu?" yazan kadındır. cevap alamayinca "pisst uyudun mu yha?" diye tekrar mesaj atan kadındır. yine cevap alamayinca "yhaa uyumadin biliooruum * * :)" yazan kadındır.

(bkz: bu böyle gider panpa)
Ilk tanismada beni guzelligim icin istiyorsan hic baslamayalim diyen kadin.var bunlardan.
kafasında bir erkek imgesi yaratıp bunun dışında kalan yönlerinize kusur bulan doyumsuz kadınlar. uzak durun.
(bkz: şeytane)