bugün

çarpan kalbin yüksek frekansta ses üretmesi ile kalp atışlarının ritminin dinlenmesi ve ne entresan diyip hayatı sorgulamaya başlanması ile rüyanın içine zıçıp felsefe yapmak sonuçu oluşan durum.
kafamda dönüp duran düşünceler olduğu sürece uyuyamamam normal diye düşünmeye başladım. sonra bir baktım. Bu da bir düşünce olmuş ve uykusuzluğa hız katmış.
belirsizlikle dolu günler yaşıyorum. hiçbir şey yolunda gitmezken ben her şey normal gibi etrafı seyrediyorum. sanki büyük bir olay olacakmış da elimde, bana kalan bir avuç hayat da kayıp gidecekmiş gibi hissediyorum. hal böyle olunca uykularım kaçıyor. evet uyuyamamak bu olsa gerek.
Hafiften Delirmeye sebep olabilir..

Yorgun olmama rağmen Uyku mu tutmuyor ne,
belki,
Üzgün mü hissediyorum,
olabilir,
Belki bir mucize olur da yağmur yağar diye mi düşünüyorum ,
Muhtemelen,
Aslında bahane mi hepsi sadece Onu mu özlüyorum ne,
Sessizlikle kalben,

Sadece Karanlığımda yalnızken..
sinirdir. olduğun yerde dönme dolap gibi bi o yana bi bu yana dönersin.
yattıgınız odayı horlayan bir canavar ile paylasıyorsanız basınıza gelebilecek olan durum
''uyumak için önümüzde sonsuzluk var'' ömer hayyam.
Saatlerdir muzdarip olduğum sorun.

Üzgün bile olsam her gece en geç saat 12'de esnemeye başlar ve saatimin tik takları ile yarım dakika gibi bir süre içerisinde uyuyakalırdım ama bu gece uyuyamıyorum nalet olsun u-yu-ya-mı-yo-rum.
Süt içtim yok, ninni açtım yok. Uyuyamıyorum.
Sabah saat 6:30da uyanacağıma mı yanayım, öğle saat 12ye kadar uyuyamayacağıma mı, yarın iki sınavım olmasına mı yoksa yarın iki sınavım olmasına rağmen kitaba dokunmamış bile oluşuma mı bilmiyorum.
U yu ya mı yo rum.
Her gece düştüğüm cehennem.
(bkz: siktin uykumu eyledin viran)
gündüz uyurlarının uykulu uykusuzluk problemi olup, uyutanların uyuduğu saatlerde uyuyamama durumudur.
olur bazen, hatta öyle ki borges'in dediği gibi gitmedik doktor, kullanmadık ilaç bırakmazsın ama hala uyuyamazsın ve sonunda bir silahı alır namlusunu beynine dayar çekersin tetiği ama nafile, hala uyuyamazsın...uykusuzluk bazen böylesine ısrarcıdır...

bırakmayı bilmeli insan kendini...
uyanamama problemini de beraberinde getirir.ben iste
ruhum huzursuz.
görsel
Depresyon belirtisi