bugün

aşık erkektir.
güzel börek yapan birini bulursam ben de yapacağım.
evet.

edit: oha lan niye bu kadar ciddiye aldınız bu başlığı amk.
görsel
Pasif olandır kendini güldüren erkeklerden hoşlanldığını kantılamıştır.
Eşimdi. Ben uyurdum, o beni izlerdi, sonra gözlerimi aralardım, gülümserdi, uyuya kalırdım.

Aradan 1 ay geçti. Bir sabah vücudumun titremesi ile uyandım. Deprem oluyor zannettim. Baktım O. Uyandığımdan emin olunca omzumu tutup dürtmeyi bıraktı. Harakala akanam acakadana dedi. Uyku sersemiyim, bakıyorum öyle, bildiğin şoka uğramış bir haldeyim. Kahvaltı hazırla acıktım diyip telefonu eline aldı, uzandı.

Aradan kısa süre geçti, türkçe ile arasında daha büyük sorunlar yaşanmaya başladı. Konuşmayı bıraktı. Mesela üşüdüm mü demek istiyor. Üzerimden yorganı hızla çekiyor. Çok sıcak mı? Yorganı üzerinden atıyor, beni yorgan içinde bırakıyor. Bir sefer alarm çalmış, uyanamadım. O da kalkmış hazırlanmış. Başımda bir şey duruyor, bakın insan demiyorum. Bir şey. Beyni olmayan bir goril mi demeliyim yoksa topluma karışmış az tüylü bir ayı mı bilmiyorum. Ayak parmak ucu ile beni dürterken kravat bağlıyordu. Geç kaldın hayvan gibi yatıyon diyip gitti.

Bir başka gün çoraplarımın teki nerede diye bağırırken uyandım. Dedim aynı yerde. Hâ dedi, çekmeceyi açtı.

Haliyle, böyle şeyleri seviyorsanız keyfini çıkarın. 1 ay bile dayanamaz onlar böyle romantizme.
bakınca soğuyanlar ayaklarımı yıkayıp çay demlesinler amk.

bizde her yol var.
her dilden anlarız.

evet.
Çok yapıyorum ve mutlu oluyorum. Nefes alışı, yüzünü incelemek, rahatsız etmeden öpmek.
Aşıktır Kerem gibi.
Eşini uyurken çok hoş bulmuş olabilir. Muhtemelen ben de bir gün böyle bakacağım. Bir insanın en masum olduğu andır uyuduğu an.
Adam gibi adamdır.
tatlıdır, seviyordur. her şeye de bir kulp bulmamak lazım.
Kadının her fırsatta ağlatacağı erkektir.
Erkeğin duygusallığı kadını uzaklaştırır.
izleyip gülmek yerine yorganı üzerinden atıp
Dürtükleyerek kalk kahvaltı hazırla diyen erkek
Daha makbul ve cezbedicidir kadın için.
Bunun bir sonraki versiyonu kıçını dönüp horlayarak uyuyan erkek.
Ağlayarak çıplak bulgur pilavı yiyen erkekten iyidir.
görsel
Kadın milletine yaranamazsın ağa boşverin girmeyin böyle toplara.
Eski sevgilimdi. Çok kez uyandığımda gülümse vaziyette bulmusumdur. Adı üstünde eski işte.
Eski sevgilimdi. Çok kez uyandığımda gülümse vaziyette bulmusumdur. Adı üstünde eski işte.
Bizim dizilerin,olmazsa olmaz parodisi..
Komedi sahnesi niyetine..
(bkz: inanma sikecek)
Duygusal bir toptur.
Bir çok kadının hoşuna gider bu denendi.
eski sevgilime yaptığımdır. çok komik oluyordu uyurken burnunu karıştırması. adı üstünde eski işte.
Lara croft adlı kadın yalan gonuşuyoru müge hanım .
Onun ben amk. Beyinsiz erkektir.
Defalarca denendi. Şiddet uygulayan, insan yerine koymayan erkeğe aşık oluyorlar çünkü. Seviyorsan silkeceksin bu dünyada.
Ne sırıtıyon yarram diye sorarlar adama. Bu arada ağır ılıktır.