bugün

allah muhafaza ölümle sonuçlanabilecek hede.
önemli not:normal penise yahut pipiye sahip olanları ilgilendirmemektedir.

eğer cinsel penis sahibiyseniz; uyumadan önce penisinizi kendinize zarar vermeyecek şekilde konumlandırıp öyle yatmanız gerekmektedir. zira yatakta döner dururken, kontrol altına alınmamış cinsel penisiniz boynunuza dolanabilir, hafazanallah siz daha ne olduğunu anlamadan kendi kendinizi boğabilirsiniz.
tecrübeyi dikkate alın lütfen...
(bkz: boynun altında kalsın) diye beddua almıştır.
(bkz: cinsel penis)
--spoiler--
uyumadan önce penisinizi kendinize zarar vermeyecek şekilde konumlandırıp öyle yatmanız gerekmektedir
--spoiler--

Zarar vermeyecek şekilde konumlandırmak, herhalde dolayıp arkaya sokmak. Tecrübelerini paylaşmak böyle bi şey galiba.
cinsel olmayan penisdemi var sorusunu akla getiren saçma ötesi başlık. rabbim neler yaratıyorsun senin sabrına kurban olayım ben.
(bkz: genç bamyalar rahatsız)
sürekli çığır açmak;

(bkz: cinsel penis)
(bkz: durduramıyoruz)
vibratörle sarılıp uyuduğunuza delalettir.
cinsel sex sırasında bacağa filan düğümlenmesi kadar sıkıntı yaratmayan durumdur...
Cinel penis ne lan diye düşürten olaydır.
cinsel olmayan penis gostersende bizde azbucuk akıl sahipleri su merakımızı didirsek?
cinsel penis mi? Kafan güzelmiş kardeş. Hayırlı olsun.
cinsel olmayan penis nerede.
benimki cinsel olmadığından uslu bir penis olduğundan böyle davranışlarda bulunmayacaktır.

penis, haşarı, söz dinlemeyen, dayaklık gıcık bir velet gibidir. terbiye edemezseniz boynunuza da dolanır, boğazınıza da.
(bkz: hayat kurtaran detaylar)
oldukça eğlencelidir.
sen çözersin o dolanır.
(bkz: arap saçına döndüm çöz beni arap saçı)
Kültürel penisi olanların asla yaşamayacakları olaydır.
Cinsel olmayan penisinizin de dolanacak yer bulamaması.
sarhoş annenin karnında rüya görmek .
(bkz: kordondur o kordon)
yatarken götüne sokarsan bişi olmaz panpa.
güncel Önemli Başlıklar