bugün

is yerlerinde olmazsa olmazdir. Sizi kabul etmeyen bir takin kisiler muhakkak olur.
genellikle hiçbir bağlantının olmaması değil, kötü bir bağlantının olması durumu.
kalabalıkların içindeki yalnızlıktır,

kahkaha seslerinin arasındaki göz yaşı,

mutluluğun ortasındaki umutsuzluk,

ahenkle ilerleyen cümlelerin tek düze gelişi

ya da yanlışların çevrelediği doğruluktur..

tanım: dahil olunan bir ortama ait hissetmeme veya ait olamama durumu, ahenksiz ..
Dünyaya adapte olamıyorum.
Anlamıyorum anlam veremiyorum arkadaş.
insan denen varlıkları yani kendi cinsimi hiç anlayamıyorum.
Her canlının hatta ve hatta göremediğimiz bakterinin bile bir faydası varken bazı insanların (ot gibi diyeceğim ama otların bile milyon tane faydası var) gelip geçip gitmesini anlamlandıramıyorum.

10 insandan 15inin böyle olması da sanırım benim uyumsuz olduğumu gösteriyor.

Tek amaçları insanları tartışmak. Arkalarından başka yüzlerine başka öyle başka böyle başka. Ha bir de çok matah bir şey gibi araya fesat falan sokmak birbirlerini birbirlerine kötülemek gruplaşmak blah blah..
Gösteriş, önyargı ve genelleme..
Dünya üzerinde en aptalca bulduğum üç şey olabilir..
Ve hepsi insanlarda bolca mevcut.

Her şeyin amacından saptığını düşünüyorum.
Bu dünyadaki tek amacınız o koltuk takımını almak olmamalı ya. Karşı komşunun masasının aynısını almak olmamalı.

Neden o koltukta oturmak için koca bir ömür amele gibi çalışıyorsun?

Eşyalar amaç değil araç olmalı..

Daha az önce bi teknoloji haber sitesinde okudum Iphone x in yeni modeli yaklaşık 10 bin liraya piyasaya sürülüyormuş. Özelliği katlanabilir olması.

Katlanması çok mu skimizde hayır.
Ama 2 aya kalmaz işçisinden patronuna herkesin elinde o olacak. Kredi çekip alacaklar taksitle alacaklar bişeyler bişeyler.

Bizim amacımız eşyalara sahip olmak için ömür boyu çalışmak mı olmalıydı?
Hiç sanmıyorum..

Elden çıkan üç beş akıllı adamın yaptığı teknolojiyi gezdirilebili ego olarak satın alıp yıllarca borç ödemek de nerden çıktı?

Neden kimse bir telefon araba ya da bilgisayar üretmiyor anlamıyorum..
Ya da bi hastalığın ilacı için neden yardım bekliyoruz 500 liraya tek günlük ilaç alıyoruz?

Yazacak çokca şey var ama ben usandım.

Ve insanlardan nefret ediyorum sanırım.
görsel
insanı en çok yıpratan durumdur. Bu dünya denge ihtiyacı ile bugünlere gelmiş ve gelişmiştir.
serotoninin az salgılanması sonucu kişinin gideceği iki yol var deniyor. birincisi uyumsuzluk, ikincisi ileri vakalarda intihar. işte uyumsuzluk genel olarak bu tür insanlarda oluyormuş.
ağzına hijyenik tuvalet terliğiyle vurulması gereken şahıstır.
uyumsuzluk! galiba sorun bu asla uyum sağlayamıyorum.yanı başımda , çağlayarak hayatın pınarlarına akan bir erkek hayatı yakalamış , kuvvetlice kavramış , bana sunuyor ve ben hiç bir şeye uyum sağlayamıyorum.
sevgiye doyamıyorum , çok sevilsem boğuluyorum.... hastayım...

(iki yeşil su samuru'ndan )
4 kişi kahvede batak oynarken;
3 çay bi kakao. demektir.
iktidar kelimesini farklı algılayıp,iktidarını kıçımızda deneyen 7 yıllık iktidar.
kadın ve erkek arasında sıkça yaşanan durum.
adaptasyon bozukluğu.