bugün

şu an en çok istediğim şey. işteyken hücrelerime kadar hissettiğim bu duygu eve gidince kısmen değişiyor, sinir oluyorum... şu an tek hayalim yatağa uzanıp, bir film açıp izlerken uyuya kalmak.
Üst üste shot biraları dakikalar içince gömünce, tarafımdan gerçekleştirilmesi muhtemel tek eylem.
Her sabah yaşadığım o beni benden alan arzu. Yatakla bütünleşmek istiyorum. Alarm sesi rüya olsun istiyorum. Hatta suan iş yerinde bile uyumak istiyorum. Benim için herşeyden çok önemli.
Her sabah yaşadığım o beni benden alan arzu. Yatakla bütünleşmek istiyorum. Alarm sesi rüya olsun istiyorum. Hatta suan iş yerinde bile uyumak istiyorum. Benim için herşeyden çok önemli.
çok isteyip senelerdir sorun yaşadığım bir olay. huzursuzum allah allah güvende olmayan biri nasıl bebek gibi uyusun (küfür)! güvenli bir yerde bebek gibi uyumak güzel olurdu...
şu anda tüm yüreğimi, bedenimi, beynimi, ruhumu ele geçirmiş olan istektir.
Şu an çok istiyorum.
kafami yastiga koyunca aklima gelen dusunceler uykumu kaciriyor. Hadi git hadii.
Bence gerçeği kabullenememek ,biraz kaçış isteği , biraz da uyanacağın zaman herseyin degisebileceginin ümidi . ama genellikle kendini kandırmak ve uyandığında kaldığın yerden devam edebilmektir .
Genelde sadece istenmekle kalan eylemdir,uyunamaz.
göründüğü kadar güzel ve masum sebeplerle de olmayabiliyor bazen.

kaçmak için de uyumak ister insan, depresyondaysa da uyumak ister.

bir dakika daha dünyayı dinlemek istemediği için uyumak ister.

günler çabuk geçsin diye uyumak ister.

tek özgür olduğu yer rüyaları olduğu için uyumak ister.

rüyasında onu görme ihtimali için bile uyumak ister.

kötü günü geride bırakmak için uyumak ister.

doğum gününü kimse kutlamadığı için uyumak ister.

sınava girmek istemediği için uyumak ister.

ertesi gün 14 saat çalışacağı gerçeğini düşünmemek için uyumak ister.

karanlıkla bütünleşmek için uyumak ister.
yorgun dusmus bunyenin saat 22.00 sularinda hissettigi.

ic sesim ise diyor ki uyuma. bekle, bisey olacak, uyuma. valla icses kusura bakma ama sizarim birazdan.
(bkz: pazartesi uyuyup cuma uyanmak isteyenler derneği)
günün yorgunluğunun çökmesi ve uykunun bastırması sonucu engel olunamıycak bir istektir.
aynı zamanda uyuyamayıda beraberindede getirebilir.
şu anda yapmakta olduğum eylem.