bugün

kadir topbaş'ın uykusuzluk ve epilepsi hastası fetöcü damadıdır.

http://www.sozcu.com.tr/2...n-gecerli-saymaz-1833420/

bu büyük dertlerine duyarsız kalamayan (bkz: akp adaleti/#36528780) tarafından serbest bırakılmıştır.

bunların yaptıkları yüzünden şehit olan 249 kişi? geçiniz efendim geçiniz... mavi marmara formulü aynen geçerlidir. aileleri çok sızlanacak olursa "ben meydana çıkın dedim, tankın altına yatın demedim" diye savuşturulurlar.
ergenekon ve balyoz kumpaslarında ağır hastalık geçiren "suçsuz masum" askerleri bile bırakmayan adaletin salıverdiği damattır. bir tarafta suçu günahı olmayan ve fetö ile işbirliği yapan hükümetin salmadığı ve ölen subaylar diğer tarafta uzun yıllar işbirliği yaptıkları fetodan içeride yatan bir damat ve salıverilmesi. insanın adaleti bir yerde biter ama o ağızlarından düşürmedikleri allahın adaleti geldiğinde ne olacak ?
hele şu sıfata bakın.
görsel

fatöye falan girmeye hiç gerek yok.
yani ben hakim olsam, sırf şu tipten dolayı yine salmazdım bunu.

o sinsi bakışlar, o bıyık, o jöleli kafa...
yolda görsem bunu sevabına döverim. dönüp arkama bile bakmam.
iki yandaş götün kıymetli hatırı için eksileyip kaçtıkları damattır.

ulan şerefsizler, varsa verecek cevabınız yazın. ne öyle kancık it gibi ısırıp kaçmaca?
öyle adli tıptan filan değil, özel acıbadem hastahanesinden aldığı raporla yırtan damattır.

http://www.sozcu.com.tr/2...-rapor-istedi-mi-1835123/

yandaşlar sessiz... sizi gidi pislikler sizi!

hani lan 15 temmuz şehitlerini dilinizden düşürmüyordunuz? hani alayınız fetöcü düşmanı kesilmiştiniz? ne iş?
15 temmuz'da meydanlara çıkıp şehit olanlar gazi olanlar o gece canını ortaya koyanlara hakarettir. yanlıştan dönülmelidir. evet.
altına yandaş çekmek lazım gelen damattır.

şunları iyice bir yoğursa, takattan düşüp, güzelce uyuyabilir.

eh, yandaşlar bunlara göt tutmaya ezelden meraklı zaten... yani demem o ki serbest bırakmaya hiç lüzum yoktu.
(bkz: akp nin halka tepeden bakan elitleri)
Benim de uyku problemim var daamat.

Halkla dalga geçen adalet sistemi bahanesi.
serbest bırakılması (bkz: 15 temmuz şehidinin eşinin isyanı)na sebep olan (bkz: akp nin halka tepeden bakan elitleri)ndendir.