bugün

Gece yarisi uyanip dehset icinde kalirsiniz. Heralde yabanci yada hic mevcut olmayan bir dilde konusurlar.
uykuda konuşma özelliği olan insandır. yurtta kaldığım dönemde, uyku esnasında "dağılın lan!" diye bağırmışım. bunu duyan yan odadaki arkadaşlarım kavga ettiğimi zannederek gecenin bir vakti bizim odaya dalmışlardır. bu da böyle bir anıdır.
her gece yaşadığım muhabbettir. buyurun bu da bir örnek:
+ anahtarları aldın mı havuzdan?
- ne havuzu la ne anahtarı?
+ karolin atmıştı geçen gece git al yada uşağı görevlendir.
- ne uşağı monako yat zıbar gene sayıklıyorsun. bende hesaba alıp dinliyorum...
(bkz: uykuda diyalog)
gecenin bir yarısında yüksek sesle ''aslında mısır koçanlarından güzel bir şeyler yapılabilir abi ya'' diyerek yaran oda arkadaşıdır. ertesi gece de japonca bir şarkıyla çalan alarmına almanca ''du, du hast'' diye söylenip kapatan bir insandır bu. karşılık verince tersleyip yatıyor ne dediğini de anlayamıyorum.
Başıma gelmedi şu zamana kadar ama gelirse yataktan aşşa direkt atarım.
oda arkadışımın sahip olduğu oda arkadaşı. (bkz: evet o benim)
uykun kaçınca eğlenmek için işe yaraya bilir ilk zamanlar ama sonraları uykunu kaçıran bir durum olmaya başladımı sinirlerini boza biliri bu tabir bana kadınları hatırlattı inceden bi...
kimi insana göre cinler insanların vücutlarına uykuda hükmederlermiş de konuştururlarmış da vs. ulan inanmadım elbette ama gecenin körü ev arkadaşım latinceye benzer bir dille konuşmaya başlayınca haliyle kalkıp bütün ışıkları açmıştım. korktuğumdan değil canım, susamıştım o yüzden kalktım.
sabah olunca gece yumurtladıkları üzerinden goygoy yapılan şahıstır.

bir tanesi an itibarıyla kaptan amcasına sesleniyor.
benim arkadaşım cs go oynuyor ve geçen gün rüyasında b rushluyordu.

Edit: eksileyenler rakip takım.
azeri bir arkadaş var ne dediğini de anlamıyorum tırsıyorum elimde olmayarak.