bugün

Geçenlerde bi hediye paketi buldum masamda, açtım içini ilginç bir alet, ucunda usb, dedim bu ne ? taksam notebook a kıyamadım bozmasın yakmasın diye, sordum sonra bu ne nedir diye ? dediler abi sana çay ısıtıcısı aldık ! yuh, aldım taktım. evet süper bir gereç canavar gibi de çalışıyor.

hey allahım. yakında usb omlet yapıcı da çıkarsa güzel olacak.

ürüb hakkında bilgi :

http://www.dusunmedenal.c...ails.aspx?productid=85387

ilginç.
gereksiz bir alettir, ama orjinal birşeyim olsun kimse de olmasın derseniz iyidir.
işlemcinizin ömür törpüsüdür. 50-60 dereceye kadar USB'den alacağı enerjiylşe ısınması demek bilgisayarınıza erken veda etmeniz demektir.
ilginç olmasına karşın 50-60 dereceyi ısıtacak elektriği usb den nasıl çektiğini düşününce daha da ilginç olduğu gerçeğini pekiştiren durumdur.
bana bir zamanlar bir yerlerden hediye olarak gelmiş alettir. lakin öyle söylendiği gibi 50-60 dereceye kadar falan ısıtmıyordu benimki, elinle dokunduğunda hafif bir sıcaklık hissediyordun, o kadar. tabi teknoloji gelişmiş ise onu bilemem, ama usb'den çekebileceği enerji ile anca o kadar ısıtabilir mantık olarak da zaten.
çekmecemde bulundurduğum şeydir. kullanmam ama namussuz çok iyi ısıtıyor be abi.