bugün

usain bolt' un bitiriciliği iyiyse, ağır savunmalar karşısında bol gol bulmanın kolaylaşmasına sebebiyet verecek gelişme.
(bkz: pivot santrafor)
Depar attığı sırada topu önüne yuvarlamak yeterli olacaktır. Zira şut çekmesine gerek yoktur.
usain bolt zaten futbol oynayan bi insan.neyi kime başlatıyosunuz ?

fourfourtwo'da bi röportajını okumuştum.şu cümle çok hoşuma gitmişti ;
''menejerim beni her yerde ararken,ben parkta çocuklarla futbol oynuyordum''.öyle de halk çocuğudur işte usain'im.
kendisi manu'da oynamak istediğini defalarca belirtmiştir.
aykut kocaman'ın yine de bolt'u çıkarıp bienvenu'yu alacağı gerçeğini değiştirmeyen eylemdir.

çıkan oyuncu usain bolt, giren oyuncu henri bienvenu...

benim bildiğim oyuncu değişikliklerinde giren de alkışlanır. bu adam girince taraftar susuyor yahu. ona da yazık, bize de. kocaman derdin ne adamım senin?
1.96 boy ve böyle bir fiziğe rağmen dünyanın en hızlı insanı.

az çok topa vurmayı becerebiliyorsa her türlü büyük topçu olur.
Defans oyuncularinin korkulu ruyasi olabilecek durum. Ancak, ronaldo bilmem kac yuz metrede usain bolt'tan daha hizliymis.
zamanında dominic iorfa'dan bir bok olmadığına göre hüseyin de pek fındık kıramaz yeşil sahada gel gör ki bunu luton shelton'la çift forvet görmek isterdim. sol açık justin gatlin, sağda yohan blake. hiçbir kontratakta kadraja girmezler zaten. teknik direktör de oldu olacak ato boldon olsun babetine koyim. en azından ekrem dağ'ı süratli oyuncu olarak gören spikerlerimizin ufku fena fillah genişlerdi amına koyim.