bugün

neden linç etmiyorlar anlaşılamamıştır.
seyir zevki düşük, beklentiyi karşılamayan videodur. eğer olay gerçekten doğruysa kaydeden kamera kan sıçradığı için bozulana kadar ağzı yüzü dağıtılması gereken bir orospu çocuğu içermektedir. puanım 4/10.

elbette.
kesin yaptıysa sikini kesip ağzına diksinler idama gerek yok.
Bu şerefsizleri hapse atıp besleyecek miyiz lan? Kanıma dokunuyor, vallahi billahi sinirden kendimi yiyorum. Evet veren herkesin de ağzını yüzünü sikeyim. Eğer sığınmacı / mülteci kabul ediyorsan bunları halkın arasına kontrolsüz bir şekilde atmak yerine, hepsini bir yere toplayıp ev, bark verilmeliydi.

Yarın suriyeliler bi ayaklanma yapsa, sağın solun düşman amk. Hangisi nereden gelecek belli değil.

Kürtler kardeşlerimiz, yıllardır aynı toprakta yaşayıp aynı sofradan yedik içtik. Ama bu suriyeli orospu çocuklarıyla karşılaşmaktan ve dahi seslerini duymaktan tiksiniyorum.

Kendi vatanını savunup şerefli ölmeyip, şu topraklarda köpek gibi yavruluyorlar.

Bunları işçi diye çalıştırıp, marketlerinden vs alışveriş yapan net geri zekalıdır.

Bir gemide 99 zalim 1 masum var ise ben o gemiyi batırırım. Kurunun yanında yaşta yansın.
tam bir vahşet, insanlığa sığmamanın da böylesi.
Toplumsal olarak sıkıntılı bir durumdayız bu olaylar bunun göstergesi.bunu yapan kişiye kısasa kısas yapılmalıdır en basit ve en etkili yöntem.