bugün

up the hammmers sözünden türetilmiş, iron maiden'a ithafen hayranları tarafından söylenen bir iron maiden'la özleştirilmiş söz.
youtube'da herhangi bir iron maiden videosunun altında en az 20 tane görebileceğiniz slogan.sonuna da zilyon tane ünlem koyarlar.
bir iron maiden fanı için söylenebilecek en güzel söz.
running free den sonra söylenince feci gaza getirir.
iron maidenı konu alan arda turaç kitabı.
"up the irons" sloganındaki 'the irons' Steve Harris 'in fanatiği olduğu west ham united futbol takımına atfedilmiştir. konserlerde sıkca duyulur.
(bkz: ütüleri kaldırın)*
bir nevi maiden cı selamı denebilir.
iron maiden fanlarının söylediği slogan gibi birşey. *
iron maiden hayranı olmak için ilk şarttır aha bunu söylemek.

bir de niyeyse "ironları uplayalım beyler!" gibisinden bir çağrışım yapıyor bende, dolayısıyla "arkadan vermeyen kaldı mı arkadaşlar, evet gönderelim lütfen" diyen minibüs şoförü geliyor aklıma.

her bindiğimde dikiz aynasından yeni binenleri kesip "up the irons!" diye bağıracak bir minibüs şoförü hayal ediyorum, ne alakaysa.
görsel
çok sevdim ben bu adamı, acayip kafadengi.

iyi ki gelmişsin dostum, sözlüğe senin gibi adamlar lazımdı.
(#22312738) bağyan yazar.

Ofsaytı bilmediği belli. Gülüm ofsayt olunca oyuncu atılıyor maçtan.*
yılbaşı gecesinde vurduran yazar.
west ham united'a ' the irons ' denmesinden ötürü, tam bir west ham taraftarı olan steve harris ve iron maiden grubunun artık klasikleşmiş sloganı. Konserlerde ve gruba ait youtube videolarının altında çok sık rastlanır.
zaz seven yazar. Beni de sever.**

Şaka bir yana her insanın hayatında olması gereken insanlardan. Seviliyor. Onun adına hep mutluluk temennileri şimdi benden...
Maiden'ın her türlü zımbırtısının altında yazan hede. Ekstra, bir yazar. O da maidencı.
gözlemci, zeki birisi . ayrıca da iyi ve neşeli bir insan .
An itibariyle nostalji yaşamama sebep olmuş sempatik yazar.

(bkz: nickim çok anlamlı diyom diyom inanmıyosunuz)
Ygs tavsiyelerinden dolayı teşekkürlerimi sunduğum yazar abim.

Iletişimimiz hiç kopmaz umarım.
Zeki, kafa dengi yazar.
adı yeter bu adamın.
Fenerbahçe maçına iddiaya girdiğimiz yazar. Kaybeden bıyıklarını kesecek.
Sempatik yazar. Seviliyor.
Onu çaylak yapan klavyeler kırılsındır.

-hepimiz ap dı ayrıns ız-
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar