bugün

Rosarch: ( hapishanede ; mahkumun birini kaynar yağ ile yaktıktan sonra ) beni sizin yanınıza hapsetmediler sizi benim yanıma hapsettiler .( watchmen ) V: bu maskenin Altında bir düşünce var bay credy ve düşüncelere kurşun işlemez. ( v for vendetta )
Sahip olduklarımız bize sahip oluyor.
Öfke bir yüktür ve hayat sürekli kızgın geçirilemeyecek kadar kısadır.
hasta la vista baby (bkz: terminator)
Yoruldum patron.
buraya sakız çiğnemeye ve kıçınızı tekmelemeye geldim.. ve bütün sakızım bitmiş.. (bkz: they live)
welcome to fight club.

her duyduğumda tüylerim diken diken oluyor nedense.
Adam Öldürmeye Hazırım Ama Cinayet işleyemem
-müslüm gürses -RAHMETLi-
-Pas versene oğlum!
+ Nasıl vereyim, a…a koyduğum. Atıyorsun, taca gidiyor ibne!
Öğretmen: Diyelim iki ineğin var. Sosyalizm 2 ineğini de alır, ondan süt üretir, sana verir. Komünizm sendeki 2 ineğin 1 tanesini alır başkasına verir. Böylece eşit olursunuz. Faşizm ise, sendeki 2 ineği de alır, sana süt satar.
Xate: Orispi çocikleri.
-Hükümet Kadın-
herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz.
o iki italyan bayanın ne ile ilgili şarkı söylediklerini bilmiyorum.. bilmekte istemiyorum.. zira kalbiniz acıyabilir.
tyler durden'dan gelir;

"..Burada, Yaşayan En Güçlü Ve En Zeki Erkekleri Görüyorum.. Bu Potansiyeli Görüyorum.. Ve Hepsi Heba Oluyor..
Lanet Olsun, Bütün Bir Nesil Benzin Pompalıyor, Garsonluk Yapıyor Yada Beyaz Yakalı Köle Olmuş..
Reklamlar Yüzünden Araba Ve Kıyafet Peşindeler.. Nefret Ettiğimiz işlerde Çalışıp Gereksiz Şeyler Alıyoruz..
Bizler Tarihin Ortanca Çocuklarıyız.. Bir Amacımız Yada Yerimiz Yok.. Ne Büyük Savaşı Yaşadık...
Ne de Büyük Buhranı.. Bizim Savaşımız Ruhani Bi Savaş.. En Büyük Buhranımız; Hayatlarımız..
Televizyonla Büyürken Milyoner Film Yıldızı Yada Rock Yıldızı Olacağımıza inandık.. Ama Olmıycazz..
Bunu Yavaş Yavaş Öğreniyoruz.. Ve O Yüzden Çok Çok Kızgınız.."
''kötü aşk mektupları aşk için yalvarır. iyi aşk mektuplarıysa, beklentisizdir.''

(bkz: waiting for forever)
Ne demiş cames bond :
Paran varsa cüle alem sana aşık,
züğürtlere yakışır tahta kaşık.
Sadri alışık (HiNDiSTAN CEViZi).
babalar oğullarını gömmemeli..
Hey dostum senın tek sorunun o koca poponun o koca kafandan buyuk olması.
kafamda filler s.ikişiyor kamil.
Sikerler oğlu hepimizi sikerler ,bu lafı erkan can dışında kim söylerse söylesin ağzına yakışmaz.
I am in the fu.king zone. (bkz: begin again).
bu cigaraya acımam, sana değil cigaraya acımam sokarım götüne. önüne bak kaldırma kafayı. (bkz: gemide)
kahrol düşman al sana bomba.
Seni tanıdığım kadarıyla seviyorum, tanımadığım yanlarına da güveniyorum. (bkz: Exodus).
- bi bitmediniz aaa.k.
Ben Hurrem rutenyali rus kole ve devami.