bugün

http://www.youtube.com/watch?v=1hMvS--AqKc

iyi gelir. *
Bazen hayat ağırlaşıyor.
Bir kelebeğe,
kanatlarının ve süslerinin ağır gelmesi kadar hatta.

ama yazmak iyidir kelebeem. vazgeçme. hee bir de özledim. *
#26204498 üç beş tane sigaranın aramızda lafı mı olur.*
(#26308262)

uludağ sözlük gibi bir yerde mantık arıyor.

elif sultan kalsen başlığında "kaşlı kürt kızı" deyip sonra da çerkes kızı bakınızı verenlerin ve pegida taraftarlarının olduğu bir yerde mantık araması ne kadar garip.

hala burda yazmak için direnenlerden. bazı konularda ters düşsek de, gitmemesi dileğiyle.
güzel yazmış.
tanım:yazar.
sol frameyi şiirle donatan değerli yazar. günü aydın olsun.
elbet bir gün buluşacağız. bu böyle yarım kalmayacak. *
(#27664522)kendini komik sanan liseli. belki de ilkokulludur.
belki de kreşlidir, bilemezsin ki.
baba yorgun uyandırmayın..
bana 2. saldırıyı yaptığı için geldim, uğramak şart oldu. kendisini zerre kadar tanımam. muhtemelen kendi kendine "benim kalbim temiz" diyen ortalama ve zararsız bir insan.

yazdığım şeyler sinir bozucu olabilir, düşünce biçimim öğrendiği düşünme normundan farklı olabilir. okumaz, görmez en fazla eksi oy basar geçersin. bunların hiçbiri durup dururken saldırı yapmaya geçerli sebepler değil. istediğini söyleyen istemediğini duyar. ben buna hazırım. sen hazır mısın?

bir yazar.
beş kelimelik iki cümleyi 'saldırı' olarak algılayanları görmüş yazar. gülme organlarım şekil değiştirdi.
Saldırı bir kelimelik dahi olabilir. Misal: Kezban.
klavye aktivistleri için saldırı kelimesiz dahi olabilirmiş, onu anladım.*
Popülaritesine katkı olacak ama sanırım sevgilisi yok ve ilgiye muhtaç. Gençler el atın.
duydum ki sevgilisi yokmuş. dest-i izdivacına talibim.

not: bağkur emeklisiyim.
sevgilim, aşkım, kocacım yakbisigara m beni ellere bırakma.

edit: oo hemi de bagkur emeklisi, dadından yinmez.
(bkz: Korkunçlu karı)
(bkz: Açmayın dedeler)
Sözlükteki bir suser.
şu anda dul olmayan, ama bir gün dul kalma ihtimalini bünyesinde barındıran yazar. tabularını yıkıp evlenecek ve eşini kaybedecek belki de kim bilir.

kadın öznedir, özgüdür ve bireydir. kadın vardır.

sizin zorunuza gitse de vardır, siz hoşlanmasanız da vardır. ensesine vurup ekmeğini alamadığınız için içinize dokunsa da vardır.

(bkz: we can do it)
kadın var kadın var...

ben anlamıyorum ama kadınları. özellikle kadın özgürdür dedikten sonra tam tersini yapanları. örneğin sol jargonla konuşup kadını savunan ancak kadının kutsallığı adına tek kelam dahi edemeyenleri. kadının olması neden ne için kimin zoruna gitsin? biz ağaçta mı yetiştik? hepimizi doğuran büyüten bir ana yok mu? kadına kim yok diyebilir? kadının ensesine vurup ekmeğinin alındığı zamanları da çoktan geçtik asıl sorun ekmeğini kazanan kadının bu ekonomik özgürlüğü çok yanlış anlaması ve kapitalist düzende kukla gibi oynatılması. ha diyeceksin ki erkekler çok mu farklı hayır değil. genel bir durum bu ama kadında daha farklı dışa vuruyor erkekte daha farklı.

kadın özgürdür diyenler ilk önce bunu kadınlara anlatmalı. çünkü özgürlüğünü bedenini ve şahsiyetini meta olarak kullandıran kadınlar oldukça kadınlar asla özgür olmayacaktır.
Artık karım olmaya namzet başörtülü bacım ak partili yoldaşımdır. Buradan kucak dolusu aşk yollar ak yollarda devamını temenni ederim.
ak partili olduğunu düşünmediğim kişidir.
(bkz: kız hepsi lenin mi)
https://www.youtube.com/watch?v=YxgjsxO_VbY

özleniyorsun.
sözlüğe bir şiir Resitali sunan yazar.

klavyesine kuvvet.

edit: devamı geldi evet.