kendini tutamayan yazar.

kendi ırkını üstün ırk görecek kadar örümcek beyinli bir insan, gelip buraya bana kezban demiş. senin gibi faşizan düşünceye sahip, kürt bulsam da üstünden geçsem kafasında insanlar yüzünden türk'üz demeye utanır olduk biz. sana kürtleri sevmiyorsan sevme ama her pisliği de kürtlere mal etme demedim mi ben? 10 tane kötü kokan kürt'e rastlarsın,güzel kokan kürt yok. 10 tane katil olan kürt'e rastlarsın, bütün kürtler katil diye başlık açarsın. ( bunlara rastlayarak bu kararı vermiş olman da bir artı senin için ki muhtemelen rastlamadın da) sonra insanım diye gezersin ortalarda. ördeğe tecavüz eden adam türk'tü, napalım şimdi bizim ırkımız hayvan tecavüzcüsü mü? 2, 5 yaşındaki kendi kızına tecavüz eden adam da türk bu arada, ne olduk biz şimdi ırk olarak, çocuk tecavüzcüsü mü? aynı iş yerinde çalıştığım kötü kokan adamlar var ve hepsi türk.o yüksek zekanla buradan çıkaracağın önermeyle de başlık açsana. sen bir ırkı sevmiyorsun diye, o ırkı yok sayamayız. nick'inde ki laz eklemesi olmasaydı iyiydi, şimdi sana bakarak lazlardan nefret etmem gerekiyor senin kafana göre.

ayrıca büyük şehirde kürt istemiyoruz diyorsun ya, kendi doğup büyüdüğün imkanları, o ismini duyduğunda için ürperen köylere de götür. beğenmediğin kürtlerle,kendimizi kıyaslayacak hakkımız olsun. sen ancak, kışın ana haber bültenlerinde, ayağında terlikle okula gitmek için dağları aşan çocuklara bakıp ahlayıp vahlarsın. kapasite bu kadar.

(bkz: beyin bedava)

fatsalı laz'a sevgilerle.

edit: umarım bir kürt'ün şiddetine uğrarsın demişsin ya, şiddetine uğradığım insanları da ırklarına göre ayırmıyorum.benim ırk,dil,din,renk gibi kavramlarım yok.

ikinci edit: ve fatsali laz entry'lerini siler,sağlık olsun.
kahvesini içip içip parasını ödettiğim ve bunun karşılığında şöförlüğünü yaptığım yazar. millet kahve falı bakarken kendileri çok acaip kahve ısmarlar ama öyle böyle değil.
tam 6 gündür nick altına bir şey girilmeyince öldü sandığ...

meziyet iyeliği konusunda üstüne tanımadığım, kendisine gelen "yazılarını biriktir sonra satar öküz alırız" tekliflerini ciddiye alsa fena olmayacak yazardır.
bugun bana gerizekalı oldugumu hatırlatmış yazar. *
(bkz: #21775015) yıkılmadım, ayaktayım, paramı ziraat'ın bankamatiğine kaptırdım yazarıdır.

yazdıklarını biriktiriyor ayrıca, ileride zengin olunca jaime vega ile birlikte öküze girerken öküzlerin kulağına okuyacak hepsini.
Onuncu nesil kürt yazar. Birkaç seneye kan davasından ölmesi muhtemel..

Temsili: görsel
bazı köpekler huzur vermiyor bazı köpeklerde koruyor ilginç.
nickin hayırlı olsun.
jaime vega 'nın zekasına kurban olsun yazarı.

not: oğlum senin kafanın içindeki zekanın ufak bir pıhtısı insanlık âleminin kafasında olsaydı, dünya daha güzel bir yer olurdu.
he ben sana yine geri zekalı da derim, mal da derim, küfür de ederim o ayrı.*
cansın sen.
Gerçek adı Şermin. Ailesiyle birlikte iki yıl önce geldiği istanbul'da bebek Starbucks şubesinde işe girdi. işteki ilk gününde Sipariş veren müşterilere "siz oturun, ben kahvenizi masanıza getiririm" demesi bu kariyerinin kısa sürmesine neden oldu. Şu anda fabrikada tütün sararak hayatını kazanıyor. Hobileri arasında baba dayağından kaçmak ve Bebek'teki mağazalarda kıyafet deneyip hiçbirini almadan çıkmak var.
belki de kreşlidir, bilemezsin ki.
(#27664522)kendini komik sanan liseli. belki de ilkokulludur.
https://www.youtube.com/watch?v=YxgjsxO_VbY

özleniyorsun.
bihabergecenyillarin hakkinda doğru tespit yaptigi şahsım.
hoşgeldi güzel nikli insan.