bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  * şimdilik son keane albümü.
  ... dodbob
 2. 2.
  hiçbir şeklilde ilk albüm hopes and fears ın yerini tutamayacak olan ama yine de dinlemesi keyifli bir keane albümü. bu albümün hit şarkısı kanımca nothing in my way dir. şarkıda everybody s changing tadını az da olsa almak mümkün.
  albümün ilk single ı is it any wonder ise ilk başta kulağa hoş gelse de nakarattaki bıktıran tekrar sizi şarkıdan çabuk soğutabilir. ayrıca ne o lan öyle elektro gitarı sokmuşsunuz. rock a göz kırpmışsınız, tarzı hafif aşmışsınız, yakıştı mı size?
  albümün ingilterede en çok dikkat çeken ve listelerde ilk beşe giren bir diğer şarkısı ise cyystal ball ise albümün dinlemesi hoş şarkılarından ama dediğim gibi bağımlılık yapmıyor.
  aslında haklarını verelim hiçbir şarkı kötü değil hatta kendi tarzlarını oluşturmuş bir grup için fena sayılmayan bir devam albümü ancak gelin görün ki hopes and fears ile beklenti çıtasını o derece yükseltmişler ki bu albümde sizi hafif bir hayalkırıklığı bekliyor.

  ayrıca ülkemizde benzeri bir albüm için -ki çok takdir ettim -

  redd ve kirli suyunda parıltılar dinlenilebilir.
  1 ... leblebi tozunun hastasiydim
 3. 3.
  en az hopes and fears kadar sevdiğim..içinde a bad dream,hamburg song,try again,atlantic,broken toy,leaving so soon gib i süper depresif/melankolik şarkılar bulunduran , kimse dinlemesin ohh ne güzel benim için yapmışlar bu albümü dediğim ve kimseninde dinlerken tatmin olmadığı ama benim hala dinlemekten bıkmadığım şahane ötesi albüm..
  1 ... kuresel ashirma
 4. 4.
  (bkz: ironi denizi) *
  ... isildur