bugün

' sana yıllardır şehit kanı dökmeni emreden sahibini biz nasıl tanımlayalım' diyerek cevap verilmesi gereken soru.
(bkz: senin anan olacak orospu kim sorusu)
(bkz: onlar zaten figürandı)
soysuz bir piçin havlamasıdır. askerima hayvan diyen orospu çocuğununda kellesini alacağız birgün. evet efendim bu enty beni yasal olarak zor durumda bırakabilir ama kahpenin dölü askerime hayvan dediğinde bir bok olmuyorken ben orospu çocuğuna orospu çocuğu dediğim için yasal olarak zor durumda kalacaksam sikerim böyle yasayıda, bu yasayı bu hale getirenleride.
şu an senin avradının üstüne olan hayvandır diye cevaplandığı taktirde, içinde herhangi bir küfür barındırmadığından dolayı ceza almayacağınız ortamı yaratan sorudur.
hangi malum zihniyetin vekili olduğu üslubundan anlaşılan vekildir.
vekil kelimesinin tanımının "Birinin, işini görmesi için kendi yerine bıraktığı veya yetki verdiği kimse" olduğunu da göz önünde bulundurursak kimin neyin vekili olduğu ortada olan kişidir.
idris Naim Şahin in "Uludere de "vur emrini asker verdi" açıklaması üzerine Meclis BDP Grup Başkanvekili ve Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan Milli Savunma Bakanı ismet Yılmaz Genel Kurulu terk ettiği için Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker e sorduğu sorudur. ve ne kadar bitlerinin kanlandığını gösterir.

"Burada sayın Savunma Bakanı olmadığı için hayvancılık bakanına soralım. O daha iyi cevap verecektir. Uluderede vur emrini hangi hayvan verdi"
bdp vekili hasip kaplan'ın "uludere olayında vur emrini hangi hayvan verdi?" diye sormasıdır.

idris naim şahin açıkladı. emri veren askerler dedi. ee o zaman kendi askerine kendi meclisinde pkk'nın köpeklerine hayvan dedirten devlet utansın.