bugün

kategorileri arasında "teknoloji" yok. yokluktan nokia lumia 1020 başlığını bilim'e attım. arz ederim.

edit: eklemişler, sağ olsunlar. adamlar yiyor ama çalışıyor.
türkiye milletinin sanal ağlar arasında gençlerin buluştuğu samimi bir ortamdır.

güzel seviyeli, değişik arkadaşlıklar dostluklar edinilebilecek bir sanal platformdur.
Değişen gelişen sözlük.

görsel

Eskiden mesajları şikayet edince kimse sallamazdı lan, ağlamıyorum gözüme toz kaçtı.
eksilerin modlar ve onların yancıları tarafından ya da "sözlükten çok sözlükçüler" tarafından verildiğini düşündüğüm başlık.
Bursa ilinin uludağ ilçesinde bulunan Sözlüktür.
bir anket sitesi.
forum yolunda olan sözlük. evet.
ırkçı, bol bol bel altı başlıkları olan anket tipine dönmüştür tebrikler.
Herkesin anket sitesi, forum dediği site. fakat bunu diyenlerin profiline bakarsanız tanım entry göremezsiniz.

Hayat işte, herkes şikayetçi kimse cozumcu değil.
yazar alım politikasını acilen değiştirmesi gereken forum-anket sitesi-sözlük karışımı platform.
belki yetenekli modlara sahip olsa kalitesi daha çok artacak..
ekşi burdan iyi diyenler siktirsin gitsin. ekşide yazmayı burdan iyi bulan vatan haini kaypak bir şerefsizdir.
Zaten hiçbi zaman şimdiyi beğenmediniz ki amk

varsa yoksa eski . . .
Moderasyonuna şu mesajı yazmış olduğum sözlük;

kızlık zarı, kadınlara hakaret, kadın, kız, türk kızı, ... kızı, onun kızı bunun kızı başlığı görmek istemiyorum.

tekrar söyleyeceğim ama eksilemekten ellerim nasır tuttu.

gerçekten aranızda hiç kadın moderatör yok mu? ciddiyim. kadın moderatör var mı aranızda?
ondan mı bunlara ses çıkarmıyorsunuz?
yeter
cidden yeter.
düzeleceğine mi inanıyorsunuz, burası sözlük mü sosyal medya platformu mu?
bunlar tanım mı bağnaz düşünceler mi?
yeter
hepiniz cidden ciddi misiniz siz?
sanırım artık kimseye bişey yazasım, öğretesim yok. artı almak için çabalamak, troll takılıp ırkçılık yapmak, hiçbir şey.
bir kaç arkadaşım olmasa bazı şeylere inancım olmasa burada bir saniye daha durmayacağım artık.
artık hassasiyet gösterin ya da göstermemize izin verin. ya da buyurun şuradan bir kaç hassas insanı entry ayıklamak için göreve getirin. bu iş böyle olmayacak. sözlük canlı tutulsun diyeyse bunlar bundan sonra trollerle sözlüğü canlı tutmaya devam edersiniz.
sahte sözler istemiyorum net cevaplar istiyorum. lütfen. biraz daha hassasiyet artık.

kötü bir sözcük kullanmışsam şimdiden özür dilerim. özür dilemek, keşke herkes bunu becerebilse.

Edit: iğrenç bir cevap aldım ama mesajlarını burada ifşa edemem. Beğenmedim gerçekten umurlarında değildi. iğrenç bir cevap, evet açıklaması bu.
Niye girdiğini bilmeyenlerin, niye girdiğini bilmediğimiz giri girilen platform.
Niye girip, neden böylesine bir giri girdiğimi bilmiyorum. Ama sözlüğü zerre ciddeye almadığım için sıkıntı yapacak bir durum yok benim açımdan.
tasarımı bozulmuş. yönetime ilettim düzelttik dediler. düzelmemiş.
edit: düzeltmişler
sıbyan mektebi.
Arada bakıyorum. Bugün sözlük yazarlarının çektiği fotolara bakıyordum. Başlıkta en çok hangisi beğenilmiş diye baktım. Bakmaz olaydım. En beğenilen foto çiftleşen sinekler.

Sonra başka sözlüklere bok atmalar. O kadar güzel foto varken hem de. Sizden bi sik olmaz.
Çohoş bi sözlük. Ama olmasan yokluğunu da aramam sevgili sözlük.
internetin bağcılar'ı.
görünümü diğer sözlüklere nazaran daha hoş ve kullanışlı olan interaktif sözlük. en azından diğerleri gibi göz yormuyor.
her seferinde girip bişeyler yazayım diyorum. son başlıkları görünce bir şey yazmadan çıkıyorum. bunu bile zorla yazıyorum yazmadan çıkmayayım diye.
gece ve gündüz takılan yazarlar arasında geceyle gündüz arası kadar fark olan sözlük. gece 12'den sonra takılan adamlar gayet iyi espriler on numara gündüz takılanların alayı ergen. evet.
yalnizligimi unutturabilen bir yerdir. bazen bir seyler demek istersiniz.
atsan atılmaz, satsan satılmaz. el mahkum.