bugün

uludağ sözlük

Moderasyonuna şu mesajı yazmış olduğum sözlük;

kızlık zarı, kadınlara hakaret, kadın, kız, türk kızı, ... kızı, onun kızı bunun kızı başlığı görmek istemiyorum.

tekrar söyleyeceğim ama eksilemekten ellerim nasır tuttu.

gerçekten aranızda hiç kadın moderatör yok mu? ciddiyim. kadın moderatör var mı aranızda?
ondan mı bunlara ses çıkarmıyorsunuz?
yeter
cidden yeter.
düzeleceğine mi inanıyorsunuz, burası sözlük mü sosyal medya platformu mu?
bunlar tanım mı bağnaz düşünceler mi?
yeter
hepiniz cidden ciddi misiniz siz?
sanırım artık kimseye bişey yazasım, öğretesim yok. artı almak için çabalamak, troll takılıp ırkçılık yapmak, hiçbir şey.
bir kaç arkadaşım olmasa bazı şeylere inancım olmasa burada bir saniye daha durmayacağım artık.
artık hassasiyet gösterin ya da göstermemize izin verin. ya da buyurun şuradan bir kaç hassas insanı entry ayıklamak için göreve getirin. bu iş böyle olmayacak. sözlük canlı tutulsun diyeyse bunlar bundan sonra trollerle sözlüğü canlı tutmaya devam edersiniz.
sahte sözler istemiyorum net cevaplar istiyorum. lütfen. biraz daha hassasiyet artık.

kötü bir sözcük kullanmışsam şimdiden özür dilerim. özür dilemek, keşke herkes bunu becerebilse.

Edit: iğrenç bir cevap aldım ama mesajlarını burada ifşa edemem. Beğenmedim gerçekten umurlarında değildi. iğrenç bir cevap, evet açıklaması bu.
güncel Önemli Başlıklar