bugün

(bkz: kim öle kim kala)
(bkz: "corleone ailesinin bütün işleri 5 sene içinde meşru olcak.") sen bu lafı söyleyeli 11 sene oldu michael.
(bkz: nah)
temenni edilecek ve bunun için çalışılması gereken cümle veya hırs belirtisi.
ekşi sözlüğün kalitesinin, son zamanlarda eskisi gibi olmaması dolayısıyla daha kısa zamanda gerçekleşmesi muhtemel olan durum. en kısa zamanda olmasını umuyoruz ailecek.
(bkz: kim daha uzağa işer olimpiyatları)
yanlış yapılmış tespit. ekşi sözlük uludağ sözlüğün altına girer olacaktı.
(bkz: otu boku ekşi sözlüğe endekslemek)

lan anlamıyorum ki niye ekşiye yetişme ya da geçme çabamız var?
ekşi sözlüğü geçmiş olsan sanki madalya verecekler.
her şeye eyvallah çeken yurdum insanına bakılırsa olmayacak olay değildir. ***
sonra birdenbire terliyerek uyandım...
yarış içindemiydik ya? sorusunu akla getiren cümle.
ilk entry tarihine bakarak 'eeeeee hani?'.
(bkz: görev verilirse hizmet etmeye hazırım)
(#5920063)
geçmek ne kelime üstüste koyup katlamışız. bu kadarını ben dahi beklemiyordum.

(bkz: bravo sözlük)
kıyameti koparan olay olur.

(bkz: 2012 de kıyamet kopması)
(bkz: s kertir bile)
ne yazıkki geçememiştir.
(bkz: içimizdeki cem uzan lar)
gün gelir devran döner demişler amma...
başlığın açıldığı tarihin 2006 yılı olduğu göz önüne alındığında gerçekleşmemiş eylem.
ancak bundan sonraki 3 yıl içinde olabilir. neden olmasın diyelim.
vaybe zamanında ekşi sözlükle karşılaştırılırmış uludağ dedirten hede.
Olayları çarpıtarak yorumlamaktır. Uludağ sözlüğün ilerlediği yok ekşi boka sarmaya başladı o yüzden. ekşi de anlayacak ki insanları 3 yıl bekletmek kaliteyi yükseltmiyor. işte 2 sene önce burada yazan biz sekizler seneye orada olacağız.
ekşi sözlük bir kriter mi, bir çıta mı ki de geçilsin diye düşünmeye sevk eden önerme. ekşi sözlük olmak çok iyi birşey mi de onu geçen daha iyi olsun.
uludağla ekşinin bir farkı yok, varsa en önemli fark yazarlık konusunda ekşi sözlüğün mal tavrıdır.
senin sikko sitende yazdıklarım görünecek diye 50 000 kişiyi onaylamanı ve bunu sikinin keyfine göre yapmanı mı bekleyeceğim yani?
uludağ sözlük üç yılda yazar,üye,başlık ve entry sayısı bakımından ekşi sözlüğü geçer dersek daha mantıklı olur. yazarlığı onaylama konusunda sergilenen davranış takdir edilesidir.
bir de bazen bazıları işine gelmeyen entry ve başlıkları siliyor ya bundan vazgeçilirse uludağ dadından yinmez.
sansüre karşı olup da otu boku sansürleyen zihniyet ekşide uludağa göre daha fazla hakim.

her ne kadar uludağın üzerine yıkılmış olsa da (bkz: sansüre karşı olup kendini sansürlemek)
bu gidişle * bok geçer dediğim düşünce.
ilginç bir şekilde google da aratılan kavramların daha çok uludağ da karşılığını görmeye başlamamla inanmaya başladıgım hadise.
geçtimi gençler bi haber ediverin merak içindeyiz. bence geçmiştir ekşiyi sevmiyoruz biz ailecek.