bugün

sandalyamde bir an ayağa kalkıp ellerimi başıma götürüp hassiktir lan diye haykırırken yaptığım tespit. sevgili arkadaşlar sanki burası biraz boş.. yani çok vakit öldürüyoruz. ben hemen niçe okumaya başladım şimdi. biz yazdıkça ismail kazanıyor...

wake up human !
faşist milliyetçilik damarlarını çatlattıkları ve yapamadıkları seks hayatını uludağ sözlükten götüren yazarlarla doğru orantılı oluşan durumdur.
saçma bir tespittir. tek eksikliği "aşırı" özgürlük vermesi. adam kalkıyor pkk'lı olduğunu açıkça, korkusuzca yazıyor buraya.
çaylaklık sebebi olarak "milletin varlığını ve bütünlüğünü tehlikeye atacak, tehdit edecek unsurları destekleme" nedeni oluşturulmalı.
bir de zall ne yapıyorsa yapsın, yeter ki buranın da toplam nüfusu artsın ekşi sözlük'teki gibi.
(bkz: nerem doğru ki)
hafif kelimesini tırnak içinde yazcaktım ama başlıklarda noktalama işaretleri kullanılmıyor malumunuz.

ulu sözlüğümüzün her anlamda sanki biraz "hafif" olması durumudur.

maalesef!
...dedi ironiyi kavramaya çalışan onuncu nesil yazar.

gelişi güzel yazar alımıyla birlikte kendini hissettiren 'şey'dir.
uludağ sözlüğün biraz şey olmasıdır. şey işte canım anlayın.
(bkz: puşt gibin ibne gibin bi şey)
Yıllardır ayni kalitesizliğe devam etmesidir.içinde çok asosyal kişiler bulundurması sanki.
(bkz: ırkçı).
(bkz: siz Türkler ne der)
(bkz: bir avuç şey)
Sırf bakınız ile cevap veren yazarları gördükçe dahada kabulendiğim gercek .
kadın yazarların aralarındaki aptal rekabet yüzünden kalitesizleştirdiği sözlük gerçeği. sol taraf pert olmuş amk.
(bkz: faşo ağa)
biraz daha yazmak için olması.
gerçi diğer sözlüklerinde bi farkı yok artık. 2010 senesine kadar falan vardı bu sözlük ruhu. tırı vırı bi hale geldi artık. yada ben böyle düşünüyorum bilemeyeceğim.
Sanki böyle hafiftn esra erolla izdivaç gibi filan geldi bana.
(bkz: siz enteller nasıl der ee sıkıcı) .
açık ve net boktan olmasıdır. ergence başlıkların ve işsizlerin toplanma yeri. üye olduğuma beni pişman ettiren yer. anamı da alıp gidiyorum.
açık ve net boktan olmamasıdır. çatal ı kimleri yemek yemek için, kimileri ise insan öldürmek için kullanabilir. çatal ın suçu ne?
çaylaklık kaldırıldığından beri bok gibidir sözlük. bu entryden dolayı asla pişman olmayacağım . 10 ve 11. nesillerin %90'ı sadece boş tenekedirler. suç onlarda değil , zall'da. tamamen duygusal! nedenlerle çaylaklığı kaldırmış ve sözlük foseptik çukuruna dönmüştür.
evet sanki biraz ''şey'' olmasıdır.

henüz farkında değiliz ama bir kaç saat içinde uyanıp; ''ulan tırrık! birkaç bitişik yazılır, bi bok bilmiyorsun'' diyecekler.

evet, bugün tatil. okullar bomboş. şuan yatakta kimi sabah ereksiyonunu köreltmeye, kimiyse uykunun tadını çıkarmaya bakıyor.

bekliyoruz sizi arkadaşlar.

ve... size bir sürprizim varr; (bkz: am göt meme) !!!!!

vuuuuuuuuv... nasıl ama, hoşuna gitti değil mi? hadi hadi. itiraf et hadi. hatta git itiraf başlığına yaz ''ben böyle güzel bakınız görmedim'' diye.

tipnot:

günaydın söslük.