bugün

nadide sözlüğümüzün iyice tartışılmayan, fikir üretilemeyen bir ortama dönüşmesi olayıdır. Bu tür insanlar o kadar eziktirler ki; muhtemelen bu başlığı görünce bile sevinirler. lakin sözlüğün gidişatı iyi değildir. yaklaşık 6 yıldır takipçisiyim ve giderek eski halini özlemekteyim.

Edit: şimdi anladım ki sözlüğün durumu ' sadece başlık okunarak entry girme'ye kadar düşmüş. Yazik, çok yazik.
Ayrıca;
(bkz: inci sözlük)
ocak ayında olduğumuzdan normaldir.
kandil dağına dönmesinden iyidir.
(bkz: ocak dışısın)
olması gerekendir.
şakirt dolmasından iyidir.
not: genç şakirtlerden gelen eksileri bekliyorum. sakın ha es geçmeyin beni.*
bazılarını rahatsız etmiştir. ama asıl onları rahatsız eden bu insanların sözlükte çoğlaması değil zaten sözlük profilinde olan insanların artık kürtlere karşı tavır almış olmasıdır. ancak bu rahatsızlığı duyan güruh bunu dillendirmeye cesaret etmek yerine bu şekilde biraz çarpıtarak ortaya atmayı uygun görmektedir.

evet halkım uyanıyor artık. dostunu düşmanını biliyor ve vatanını ülkesini seviyor.

bunları yapmak senin gözünde bozkurt olmaksa evet bozkurduz.

hoş ben zaten fikir olarak çok daha ırkçı bir yoldayım da. sözlük için geçerli olan durumdan bahsediyorum.
alakası olmayan durumdur.

sözlükteki ülkücü, milliyetçi, türkçü ve turancı yazarların karmalarına bakarsanız sözlüğün barzo ve komünist yuvası olduğu açıkça görülecektir.

kendi adıma konuşacak olursam, anlaşılmamış entrylerime bakılırsa sözlük barzoların eline geçmiş.

görsel

" ccc haklısın reis ccc "
(bkz: genç ateistler rahatsız)
(bkz: genç şakirtler rahatsız)
her çeşit görüşten yeterince olduğunu düşünüyorum kutsal sözlüğümüzde.
(not: ülkücü-bozkurtçu değilim)
rahatsızlık vermesi normaldir, bozkurdun ağırlığını taşımak kolay değildir.
pkk yuvasına dönmesinden iyidir.
iyidir iyi.

--spoiler--
biz ki ustasıyız vatan sevmenin.
--spoiler--
Nurcularin yuvasi olmasindan daha iyidir.

Edit : gelsin - 'ler yobazlar sizi
mhpye yazılan olumsuz entrylere eksi yağdırıldığına göre dolmuştur efenim. ocak ayında olmamız vesileyle kurtçuklarımız coşkuludur üstlerine gitmeyelim. yoksa boz has türkler kellemizi vurabilir.
bozkurtların, türkçülerin fikir üretmediğini nereden çıkardın ezik herif! araştır bakalım en büyük matematikçiler, tıpçılar kimlerden çıkmış atasını bilmeyen ezik! bilinçli yurtseverler uyanıyor artık! velhasıl-ı kelam;
yurtseverlerin sözlük bünyesinde çoğalması ve bilinçsiz hainlerin bunu hazmedememesi durumudur bu durum.
güncel Önemli Başlıklar