bugün

sabahtan akşama kadar "seks içerikli" başlıkların döndüğü, 18 19 yaş ergen kitlelerin ego savaşı yaptığı, önceden bir nebze katlanılabilir olan; ancak şimdilerde iyice tiksindiren ve insanı ilerletmekten ziyade yerinde bile saydırmayan hatta gerileten bu dandik mecranın en büyük gerçeği.

çoluk çocuk yuvası olmuş buralar. buraya ayırdığın zamana yazık.

biraz sonra moderatörlere küfür edip silik olacağım.

yolun yarısını yarılamış bir user olarak artık bu tarz platformlardan keyif alamadığımı hissettim.

özetle:

canınız cehenneme. boş insan sürüsü.
iyide, insana birşeyler kazandırıyor demedik ki?
Herkesin kendi adina konusmasi gereken konu.
Bana hayatimi beraber gecirecegim, beraber yaslanacagim insani kazandirdi belki de, kim bilir..
insan olana kazandırıyor, ben dost kazandım, demek ki insanım, sen kazanamadın demek ki insan değilsin...
Kendimi ifade edip edemedigimi, duygu ve düşüncelerimi siz değerli okuyuculara getirebiliyordu muyum diye test ediyorum. Bazı yazarların yazma tarzlarını okuyorum. Geliştirir, keyf alın.
sözlük bura kardeş, ne bekli10.
kendi bünyesinde bir şeyler barındırabilen bir insan, içinde bulunduğu yere de bir şeyler katar ve kendi de alır oradan alacağını.

kimisi iyi güzel faydalıdır hoştur. kimisi kötü, çirkin, zararlı boş. herkesin bir çabalaması var aslında gayretleri boş görmemek gerek. illaki bir şeyler katar insana.
güncel Önemli Başlıklar