bugün

ciddi durumdur. sorma kardeş yaa.
Immm seyin eksikliğinin hissedildigi durumdur.
son zamanlarda üzülerek fark ettiğim durumdur. aklı uçkurunda yazarlar tarafından sarılmıştır her taraf. sol frame her zaman içler acısı durumdadır. bundan çok değil bir yıl önceyi arar hâle getirmiştir. moderasyonu ciddi manada göreve çağırıyorum.
birbirleriyle kavgalı olan herkesin başlık açıp birbirine laf sokma çabası en büyük etkendir.
ayak fotoğrafı koyanlar nick altına fotoğraflarını yerleştirenler iyice boku çıktı buranın. allah sonunu hayır etsin.
sözlüğün reklamdan geçilmemesi durumu. tamam su yakmıyo ama reklamları gözümüze sokmanıza da gerek yok ya.
sözlüğü ratemypoo 'ya çevirmek isteyen zall eylemidir. kiskaniyorlar efendim.
an itibariyle gerçekleşmiştir veya on birinci nesillerin gelmesiyle.
(bkz: üniversitede çok pis rezil olmak)
allasen nedir bu böyle amipler göçü mü başlamış?
görsel resimde de görüldüğü üzere iyice foruma dönmüştür ortalık. moderasyon uyuma.
subjektif entryler ile olandır. hayırlı olsun.
patronun izin vermesi ile olduğu söylenendir. dedirtendir. yaptırandır. ettirendir.
Sozluge giris yapildiginda adam akilli bir baslik gorememenin vermiş oldugu duygu sonucu oluşan kanı.
bu entryi canlandırmak istedim çünkü bu sözlüğün boku bayağı bayağı çıkmış.
Evvela tüm mantıklı başlıkların daha önceden açılmış olmasından ötürü açılan yeni başlıkların saçma olması.
içinde tutmanın zor olmasıdır.
Trolller ve ergenlerdir.
- çoğu kişinin sözlüğün bokunun çıkmasından şikayet etmesi.
- aslında sözlüğün bokunun çıkmaması için hiçbir bok yapmamaları.
- troll vs. yazarların siklenmesi.
- sözlüğe takılmak yerine yeni nesilleri veya farklı görüştekileri dışlamak.
- samimiyetsizlik.
- belki bu da vardır: zall.
Ergenler ve on birinci nesil ezikler yüzünden olandır. Evet.
ne olduğu belirsiz bir dilin konuşulmaya başlamasından dolayı gerçekleşen durumdur.

(bkz: üzünülmek)

(bkz: çocukken boşa üzünülen şeyler)
(bkz: ölünce çok üzünülen dizi karakterleri)
(bkz: yarışmadan elendiğinde üzünülen yarısmacılar)
(bkz: bittiği için üzünülen diziler)

tırtıklı kırmızı çizgi çaresiz...
Şu anda yaşanan durum.
(bkz: ahanda boncuk)
koku buraya ulaştı .
(bkz: 30 nisan sözlüğün incileşmesi)
pılımı pırtımı toplayıp hesabı kapatmaya başka sözlüğe geçmeye karar verdiğim durumdur.
Yıllardır farklı niclerle burdayım. Silindi, sildirdim, çaylaklığı uzun sürdü derken bilmem kaçıncı kez farklı nickle geldim şu sözlüğe. Hiç birinde keşke gelmeseydim dememiştim. Yılların emeği bi helikopter oyunun dan sonra uçup gitti, tam anlamıyla boku çıktı sözlüğün.

Ergen desek değiller ama ne desek uymuyor aq tiplerine.