bugün

Kemalistlerin sozlukten siktir edilmesi.

Birakin ayaga kalkmayi depar atar yeminle.
Sozlugun ayaga kaldirilmasi icin ortaya atilmis fikirlerdir. Anlamadigim neden ismail'i zengin etmeye calisiyorsunuz?
(bkz: sözlük formatı)
orospu çocuğu deyince sözlük ayağa kalksaydı şimdiye uzaydaydı.
Buraları 3-4 sene önce hep tarlaymış. Yedi yıllık yazar arkadaştan duydum o zamanlar daha bi seviyeli daha bi eğlenceliymiŞ. "Hadi yıkalım binaları tarla yapalım buraları." gibi bi fikirden kim ne anlar kim ne yapar sorgulamıyorum ama sözlüğü ayağa kaldırmaya da yeter mi bilmiyorum.?
ciddiye almak gerekirse yazar alımının durması ve forum chat tarzı entry yazan yazarların uçurulmasıdır .
"ismail yk dinleyelim " alın size fikir.
kardes orasi islanmis oturma demek yeterlidir.
sözlüğe girişte istiklal marşı çalsın...
(bkz: istiklal marşının okunması)
parmak atsan kalkası yok! yani, öylesine bir rehavet hali var malesef.
içinde *, şakirt, yobaz, kürt,*, *, dinci, laik, gezi parkı, ateist, müslüman, islam, adet, am, göt ve meme kelimelerinin geçtiği başlıkları yasaklarsanız sözlük kalitesinde ciddi olarak artış görülebilir. Nihayetinde birbirimize küfretmeden, karşı tarafı aşağılamadan, şucu bucu diye etiketlemeden iletişim kurma yeteneğinden noksan olduğumuz hassas hususlar bunlar. Kesinlikle tartışılacak çok önemli konular olmasına rağmen maalesef burada bile kendimize karşı dürüst olup içtenlikle dinleyemiyoruz. elimizi vicdanımıza koyalım lütfen...

Bizden olmayana, bizim gibi düşünmeyene karşı dinlerken göstereceğimiz saygı, ona karşı değil kendimize karşı duyduğumuz saygıdan kaynaklanır. Bunu sözlüğün temel düsturu yaparsak ancak bu sözlük ayağa kalkar diye düşünüyorum. Saygılar...
gina caranonun anlattığı erotik bir hikaye olabilir.
Yarın hafta sonu. Tam zamanıdır bence.
Bir grup seks partisi hepimize iyi gelecektir.
rakı içirin.
herif grup seks iyi olur yazmış, lan oğlum ya seni sikerlerse:)
her yeni üye getirene bir çeyrek altın hediye verilsin.
istiklal marşı okunsun. Mecbur ayağa kalkacak.
(bkz: oyunlar başlasın)