bugün

neden bilinmez "uludağ sözlük çanak okey sırası" olarak gözüme ilişen başlıktır.
2 günü geçmeyecek sıradır. asil yazar olduktan sonra çaylaklığa düşerseniz de üzülmeye gerek yok 1 haftada geri dönüyorsunuz. Bir nevi kafanızı dinleyin sonra direkt alalım diyorlar.
acilen gerçekleşmesi gereken hadise. önce sözlükteki amsalak ve siksalak asalakları temizleyip sonra düzgün bir yazar portföyü oluşturmak lazım. sözlük gerçekten bok gibi olmuş.
zall, duy bizi.
Beş haneli rakam verip minimum bir yıl bekletmesi gereken sıra. Daha değerli olur hem yazar olmak.
katıldığım durumdur.
ondan sonra yok efenim sol frame akmıyor, sol frame çok durgun diye ağlamayın ama?
bence uludağ paf sözlük gibi birşey olsun. orada kaliteli olanlar alınsın olmayanlar takılsın orada.
(bkz: #25657571)
Iki entry sonrasında dahil olacağım ve merakla beklediğim sıradır.
an itibariyle bu listeye dahilim sanirim. artik bekleyecegim. belki bir gün benim de entrylerim görünür.
Acaba bu sıra nasıl takip ediliyor diye sormak istediğim sıradır.
artık ciddi ciddi olması gerektiğini düşündüğümüz sıra. özellikle 7 haziran'a kadar trollerin değişik değişik denemelerinden sıkılan yazarlar için bir rahatlama sağlayabilecek etkinlik. kimisi arkadaş görünümlü, kimisi sert üslupla takılan, kimisi küfürü meslek edinmiş, aralarındaki görev dağılımına göre üzerinizde deneysel çalışmalar yapan, ÇAYLAK OLDUKTAN SONRA YEDEK HESAPTAN DEVAM EDEN bu kişileri 7 haziran'a kadar onay sırasında bekletmenin gerekliliği ortadadır. bunu yapmayan yağız kimseler de ortadadır.
uludağ sözlüğü ekşiye çevirir. ekşiden farkı kimse yazarlık için bir hafta bile beklemez.
ekşisözlükte ciddi ciddi torpil mi var lan ipneler?

şaka maka inanmıcaksınız ama uludağsözlüğü ekşiden önce duydum. 2 yıl önceye kadar ekşiyi duymadım bile okadar asosyalim yani yurtta tvsiz ve internetsiz kalmanın sonuçları sanırım.
Onur kırıcı bir durum.
Böyle bir sıkı yönetim insanları sözlük den soğutur, adam gider dışarda da söver, bunun için on beş gün beklemez, sonuç da sözlük bilgi ve ciddiyet gerektiği gibi, eğlence stres atma söyleyemediklerini rahatça söyleyebileceği, yani yazabileceği bir arena olmalıdır, ve malesef ki kötü bir şey yazdığımızda bizi cezalandıran yönetim, iyi bir şey yazdığımızda bizi ödüllendirmiyor.
Eğer böyle bir uygulama yapilsa eminim ki sözlük de kötü sözler azalacagi gibi, yaratıcılık bilgi ve iyi niyetler ön plana çıkacaktır.
Kimsenin işine karışmıyoruz fakat bu arena da fikirlerimizi sunmanın bizim için de onur duyacağımız bir konumda olmak istiyoruz...

Uludağ sözlük de sıkı yönetim e hayır..!!!

Denilesi durumdur...
olmayan sıradır.

(bkz: ne olursan ol yine gel)
Millet burada sira yok demis. Kimi demiski kisa zamanda yazmaya baslarsiniz.

1 haftadir bekliyorum 10 dan fazla entry im var. Siz hangi dunyada yasiyorsunuz? Uludag'a yazmak eksi kadar zor olmasada yine de zor.
2 gün geçmesine rağmen hala yazar olamadım. Eğer siz bu yazıyı okuyabiliyorsanız artık bir çaylak değilim.
Yeter cannımın içi daha nasıl entry istiyorsun anlamak güç sizleri 3 gün yaylaya gittim hala yazarlığım onaylanmamış . E bizdeki de peygamber sabrı değil herhalde bizde arkadaşlarımıza pm atmak aynı başlık altında birbirimize inciler dizdirmeye geldik haydi bir el atıverinde şu sıraya bizimde yüzümüz gülsün gadasını aldıklarım .
(bkz: yok ki)
(bkz: hakkaten yok)
sözlükteki çogu yazarın sil baştan düşürülmesi gereken listedir.
hangi süre?
öyle bir sıra mı varmış? yeminle şoktayım ..
olmadığı sanılmasına rağmen gerçekte var olan sıradır.

parayla değil sırayla yani.

ben çok bekledim mesela.

hatta ben aslında birinci nesildim.

avukatımı istiyorum.