görsel
Sayın yönetim ,

Sol framede görülen 2 başlıktan biri cinsellik üzerine.Fotoğraf olarakta ekledim.Yahu yaşını başını almış insanlarsınız.Suna bir elin Allah aşkına.Bilim,eğitim,sanat vs konuşmamız gereken yerde ergenlerin seks fantezileri mi okuyalım? Umarım dikkate alırsınız.Teşekkürler.

edit : abuk sabuk mesaj atmayın. Karikatür gibisiniz.Aklı fikri boşalmak olan ergen topluluğu sarmış.Az efendi olun efendi...
Uludağ sözlük yönetimine itirazı olan yazarların söylemi.

Harbiden bu sol framenin hesabını kim verecek?

Edit:en son sözlük yazarları evlerine fuhuş operasyonu yiyecek, zall fbi ajanları tarafından tutuklanacak ve modlar hapisten çıktığında tüm yetkilileri tokatlayacak gibi gözüküyor..
ZAMAN ZAMAN YAPILMASINDA YARAR OLAN BiR iKAZ.
--spoiler--
yahu yaşını başını almış insanlarsınız.
--spoiler--

şimdi gel de ciddiye al bu uyarıyı. evet.
Yönetim uyuma sabrımızı taşırma uyarısıdır.
yönetimin artık bir darbe yapması şart gerçekten midem bulanıyor sol frame bakarken. başlık açıyorum bu cinsel başlıklar arasında kaybolup gidiyor anasını satıyım.

yönetimin derken uludağ sözlük yönetimi yanlış anlaşılmasın farklı yerlere çekilmesin silivrinin mermerleri soğuk nede olsa.
sözlüğün inci sözlüğe dönüştüğünü, inci sözlüğün dahi daha yapıcı başlıklar açtığını bu kafayla gidilirse ekşi sözlüğün şirketinin camlarını silebileceklerini gösteren sözlüğe serzeniş.
görsel
Kesinlikle desteklediğim kampanya.
görsel