bugün

dileyen eski tasarımı kullanabilmeli.
ben şahsı adıma çok beğendim tasarimdir.
heycanla ve endiseyle bekletikten sonra, olumlu bir sekilde etkilendigimi söyliye bilirim.
genel itabariyle, sitelere yapilan yenilikler her daim hosuma gitmezdi ama bu cidden güzel olmus.
suanda cok agir olmasi giderilecektir diye düsünmekteyim.
örnegin facebook'un zaman tüneli uygulamasi gibi igrenc olan bir yenilikle karsilasmadik, hemen hemen eski tasarimin tüm özellikleri korunmus.
yukarinin sag tarafindaki istatistikler butonunda direkmen dünün en begenilen entryleri cikiyor karsimiza, önceleri istatiklere tiklicaktikta, en begenilen entryler bölümüne mause getircektikce, sayfanin acilmasini beklicektktee oohoooo pfff.
en cok o güzel olmus.
mesajlar bölümü facebook'u andiriyor, iki kafa butonunuda sanki ordan calmislar.
bu kadar beyaz olmasi biraz göz alici, oda kisinin sahsi sectigi temayla düzelir.

not: tebrikler zall, emegine/emeklerinize saglik.
başlık içi arama yapınca entry'lerin üzerinde kodlamaların göründüğü tasarım.

ayrıca, ben sekmesini bulamadım. bi el atın hele.
Henüz tam olarak hizmete girmemiş ve başta ben butonu olmak üzere ufak tefek bazı eksikleri mevcut olmakla birlikte, ilk izlenim olarak gayet olumludur. bilhassa oylama yapanın kim olduğunun görülecek olması hoş bir yenilhktir. incelemeye devam.

ha bu arada çok kritik bir nokta olan galatasaray teması henüz görülememekte ki eğer bu temayı göremezsem yeni tasarıma geçmem şahsen mümkün değildir.
facebooka benzemesi sebebiyle kötü, yazı puntosunun küçük olması sayesinde sol framede saçma sapan başlıkları daha az görmeye başladığım için iyi bulduğum tasarım.
ben buna alışamam amk. ekşi olmuş resmen site. sol frame de başlığa girince son sayfaya gelmeler falan.
gayet güzeldir. ulan zaten galilei bile dünya yuvarlak dediği zaman adamı asmaya kalkmışlar. iyi işte amk.
eski tasarıma oranla rengi insanın gözünü daha çok yoruyor. ayrıca aşırı facebookvari bir tasarım olmuş.
yavaş olan tasarımdır. karma sistemi mevcut mu henüz onu bile bilmiyorum ama entrynnizi kimin oyladığının bilinmesi saçma olmuş. artı oylar havada uçuşabilir. demedi demeyin yazarlar yakında tişikkirlir sipirmin moduna gelebilir.
amacın yüzde doksanının yazmak/okumak olduğu bir yerde oldukça gereksiz zımbırtı.
sol frame de görünen başlık sayısı azaltılabilse ne güzel olurdu dediğim tasarım.
Tasarım mı ? ne tasarladınız bildiğin facebookdan almış koymussun. sözlüğü bırakma sebebidir.
gelmesiyle birlikte yeni sorular ve sorunlar çıkarmıştır.

tavsiyeler ne? hangi entryler neden oraya çıkıyor?
bu yeni tasarımda başlıktaki kelimelere tıklanmıyor bütün halinde tıklanıyor sadece.
başlığı orda burda paylaşabiliyorsun ama başlık hakkında bilgi alınmıyor, kim açtı, ne zaman açtı, ilk entry kimin, son entry kimin...

cevap ver zall.
(#17913950) şuna bakıp eliniz değimişken iphone uygulamsını da bi düzeltin dedirtmiştir. hadi bakam zall başgan.
facebook a çok benzeyen bir tasarım olmuş.
amanoy. aşırı güzel olmuş tasarımdır. birevo.
iü ve ekşi sözlük tasarımlarına ek olarak youtube ve facebook'tan da esintiler taşıyor.
açıkçası fena olmadığını ve memnun kaldığımı söyleyebilirim. facebook\'a benziyor diyenler haklıdır ama abartmaya gerek yok. yalnız yeni tasarımı şimdilik 4 farklı temada kullanılıyor. ben portakal temasını kullanıyorum, diğer temalar gelene kadar bunu tavsiye ederim.

istatistikler kısmının üstte yer alması güzel olmuş. üstte yer alan, şükela, takip ettiklerim vs. güzel olmuş. başlıkların görünüşü şık ve başarılı. bildirimi henüz kullanamadım çünkü bildirim gelmedi. ayarlar kısmının yeni tasarıma uygun olarak değiştirilmemesi kötü olmuş. en beğendiklerim ise aramanın detaylı yapılabilmesi * * ve gündem kısmı.

genel olarak güzel ve şık olmuş. mobildede değişiklik bekliyoruz.
gözüme çarpan bir bug olarak istatistikler bölümünde geçen haftanın beğenilen entryleri ile dünün beğenilen entryleri ters olmuş. yanı geçen haftanınkine tıklayınca dününkiler çıkıyor. aynı şekilde dünün beğenilenlerine tıklayınca da geçen hafta çıkıyor. ek olarak yazar hakında bilgi penceresi sorunlu. üstü yeni altı eski tasarım olmuş.

bunların dışında, değişiklik iyidir sorunlar da düzelsin güzel olacak izlenimlerini veriyor. güle güle kullanalım.
beklendiğimden güzel bir tasarım olmuş ancak bildirim alanında entrymizi beğenen kişilerin adını görmesek daha iyi olurdu. ben kime artı oy verip kime eksi oy verdiğimi kendime saklamayı yeğlerim açıkcası...
dikkatimi çeken nokta;
eski tasarımda başlığın herhangi bir sayfasına kolayca ulaşabiliyorken yeni tasarımda bu kolaylık mevcut değil.
örneğin sözlük yazarlarının itirafları başlığında ilk 50 entry gösteriminde 1634 sayfa var ve ben aradan 900. sayfayı seçmek istesem yeni tasarımda baya zorlanıyorum. ama eski tasarımda bunu yapmak çok daha kolay.

düzelt:* sol frame günün başlıkları kısmı da aynı.
çok güzel olmuş... Ben butonunu koymayı unutmuşlar ama sanki.
çaylak gibi hissettiren tasarımdır.
(bkz: çaylaksınız)
facebook'a girdiğimi sandığım tasarım. özgün olun biraz lan!
şeklen güzel de yan frame'in sayfa ile hareket etmesine ne diyeceğiz. bağımsız süspansiyondan dingilli süspansiyona geçiş gibi olmamış mı ey yazar milleti.
güncel Önemli Başlıklar