bugün

bu tasarım ekşinin tasarımından daha iyi gibi.* iyi derken görsellik ve özellikle fonksiyonel açıdan yani. ama ben eski tasarım ile aşk tazelemeye devam edeceğim .* doyayım bi eski tasarıma, hakkını vereyim.*
ya hu ben uludağ sözlüğe gelmemişmiydim burası itü diye birden geri çıtım şaka gibi .
(bkz: sanki karpuz mu deyişik bişiy)
buton nerde göremediğim tasarım.
bilgisayarı açtım ilk olarak sözlüğe gireyim dedim yeni tasarım çıktı karşıma o an saniyelik bir facebook anasayfası dejavusu oldu ama şimdi geçti iyiyim şuan.

biraz facebookvari olmuş ama bence güzel olmuş emeğe sağlık.
sırf şu ifadeler için, kafadan 3 kişiye oy vermeme neden olmuş tasarım. artık kim ne aldıysa hakkını helal etsin. * sırayla dönüşümleri;

:) -> *
:o -> :O -burada 'o' büyüyor-
:( -> :((

onun dışında güzel olmuş gibi, sanki.
gündeme damgasını vurmuş tasarımdır.eski tasarım kadar sade olmadığı kesin olmakla beraber, bilmediğin otu yemeyeceksin sözünü hatırlara bi kez daha getirmiştir efem.
Sonra mavi bir ışık göründü tünelin ucunda...

Neden tek ton kullanmışlar merak ettim. Açıkçası: (bkz: erkenotenhoroz bunu beğenmedi)
bikaç butonun bozuk olduğunu düşündüğüm tasarım. ayrıca bildiğin facebook lan bu.
geri tuşuna bastım lakin eski tasarıma dönmedi. çok kötüyüm amk şuan.
sol frame nin sayfayla birlikte kayması sol frame takibini sıfıra indirmiş. gözünüze bir an takılan şeyi bir daha bulamıyorsunuz.
ben butonu nere gitmiş lan?
diye sordurtuyor insana.
ekşi sözlük'ün beta'sına benziyor. lütfen zorunlu olmasın ve ekşi sözlük gibi eski tasarım "dandik" diye yabana atılmasın başka beklediğim bir şey yok yeni tasarımdan.
sol frame de sayfayı aşağı indirmek için çubuk yok. en sağdan tüm sayfayı indirmek zorunda kalıyorsunuz. buna bir el atılır herhalde. haricinde eksikliklerine rağmen güzel. sırf gündem ikonu için bile olsa sevilir, yalanır.
çok parlak bir gri rengi olmuş. eski gri rengine göre bir daha sade bir tasarım olmasını beklerdim.
Butonların üzerinde ne butonu olduğu yazmıyor, durup bekliyorsunuz mal gibi.
çok güzel olmuş yalnız sol taraftaki konu başlıklarının olduğu kısımın arka plan rengi beyaz değil de gri tonları olsa daha hoş olur. birde tavsiyem üst mavi kısım biraz daha koyu ve farklı renklerinin de olmasını isterdim.
hiçbir halta benzemeyen tasarımdır. her zamanki şekli saklı kalmalı. isteyen istediği gibi kullansın. çakma ekşi sözlük beta gibi olmuş. eski tasarıma değişmem.
facebook'u andırıyor ve insanın gözünü çok yoruyor.
beklediğimize değdi. ellere, beyinciklere sağlıktır. aynı tasarımı Iphone uygulamasında görmek isteriz. ve bir de ıpad uygulaması hocalar. mümkünse.
(bkz: bak bu güzel olmuş)

önerilerle daha da güzelleşeceğinden emin olduğum, ilk izlenim olarak beğendiğim tasarım.

adamlar çalışmış abi, şimdi bir iki reklama tıklarım ben bu da bizden olsun *
ekşi sözlük beta'dan çok çok daha iyi olmuş tasarımdır.

sevdim bunu zall, iyi iş çıkardın ortak.
gözümü yordu benim de açıkçası eskiye geçtim şuan. portakal desen o da biraz amatörce. şimdilik böyle takılalım rayına oturana kadar bakalım..
mükemmele yakın olmuş tasarım. ufak eksiklikler giderilirse tam olacak.
link sisteminin getirildiği tasarımdır. başlıklara artık linkler vasıtasıyla da ulaşabileceğiz bu çok iyi olmuş.