bugün

birkaç günden beri ekranın sol üst köşesinde, gri zemin üzerine küçücük siyah puntolarla yazılmış yazıdır. ayrılığın göstergesi, çaresizliğin ta kendisidir.

şöyle eve gidiyim, alıyım kahvemi sigaramı dersin, açarsın sayfayı, küt diyerekten bu sinir bozucu ekran çıkar karşına. insan merak ediyor kaç günde taşınıyor bu sözlük diye.** iyinin, güzel günlerin göstergesidir, lakin ayrılık bu kadar uzun sürmemelidir.

(bkz: sözlüğü özlemek)
an itibariyle taşınmış olduğunu sandığım olaydır. misyon tamamlanmıştır zannedersem(???).
(bkz: sevindirik olmak)
oh dedirten, sevindirici ve sözlüğümüzün gelecekte daha iyi yerlere gelmesinde rol oynayacak bir gelişme.
(bkz: tasinirken kirilacak esyalari paketlemek) *
(bkz: hanım koş eşyaları topla taşınıyoruz)**
sevindiren haber.ancak her ne kadar yeni bir servera geçilsede, gri sözlük ekranının theme yapılarak nostaljideki yerini alması taraftarıyım*.
taşınmanın ne kadar süreceği hakkında soru işaretleri bırakan olay.
an itibariyle zall tarafından alınmış müjde.
sevinç çığlıkları içinde begonfiller arasında koşmak koşmak ve yine koşmak istiyorum..
(bkz: taşınırken eski serverda unutulan yazarlar)
bu gelişmeyle başlık ve entry sayısının ekşiyle kapışması olasıdır.. şahsen ben enrty manyağına çeviririm yani..

(bkz: başlık sayısının ekşiyi geçmesi)
(bkz: şerefsizim ben biliyordum)*
(bkz: eskisini atmayın)
(bkz: lazım olur)
(bkz: ver bana) *
(bkz: usta yavaş taşıyalım)
(bkz: benim entrylere dikkat)
(bkz: kolilere yazın karışmasın) *
(bkz: heyecan dorukta sayın seyirciler)
hayırlı olsun.
vatana, millete, yazarlara hayırlı ugurlu olsun.
taşındık mı ne ?
bu kadar çabuk mu **
davullarla, zurnalarla, hızlanması şerefine kesilen kuzularla ve koşuşturan çocuklarla kutladığımız olay. * *
taşındık. yeni adresimiz caddenin 100 metre aşağısı türktelekom yanı.
sözlükçülerin sözlüge daha bi hevesle girmesini saglayabilecek haber, mutluluk vericidir, hayirli olsundur.