bugün

cenazede bir elimi tabuttan sarkıtacağım. muhteşem süleymandan farksız olduğumu belirtmek için. sonuçta 50 yıl savaşmış adamla aynı yere aynı şekilde gidiyoruz. enayiliğe bak.

schopenhauer der ki '' sonu olan hiçbir şey büyük çabalara değmez''.
Çok bir şeyim yok ama olan her şeyimi sokak hayvanları hayrına kullanın. Eşyalarımı satın, mama alın. Bir hayvanın kafasını okşayın çünkü ben öyle yapardım, benim yerime yapın. Haberdar olabilseydim beni en çok bu mutlu ederdi çünkü. Gidişime üzülmeyin, geçici bir yerde olduğumuzu fark edip daha sıkı bağlanın birbirinize. Sarılın, öpün, sevin benim yerime de.
Bedenimin yakılması, cenaze olmaması, 7- 40 -52 anmaları yerine bir çocuk yurduna ve doğayı koruma çalışmaları yapılan bir derneğe bağışta bulunulması, ve 3 günden fazla ağlanılmaması. Bir de Eğer istediğim gibi bir hayalet olabilirsem, bana ihtiyaçları olduğunda onlara destek için arkalarında olacağımı bilmelerini isterim. Orada olmasam bile dileyen olduğumu düşünmekte özgür nasılsa asla bilemeyeceğiz ne olduğunu. Haha.
Vasiyet edecek kadar zengin veya önemli değilim. Herkes iyi olsun ya ne diyim işte...

Herkesin çorbası kaynasın, yüzü gülsün, çocuğu okusun, bir de altında uyanacağı damı olsun.

içimden bu geldi.
mirasımı disk'e bağışlarım bedenimi kadavra yapsınlar uludağ sözlük hesabımı da oğluma bırakırım.
Bu dünyada elimden gelenin en iyisini gücümün yettiğince yaptım. Hiç bir şey için pişmanlığım ya da uktem yok. Tek istediğim toprak olmadan önce birilerine faydamın olması. Ben bir organ bağışçısıyım ancak Türkiye’deki prosedüre göre geride kalanlarımın da buna rızasının olması gerekiyor. Babamın zorluk çıkarmayacağından kuşkum yok ancak annem için aynı şeyi söylemek zor. Lütfen annemi organlarımın bağışı için ikna edin. Geri kalanlarını ben hallettim.
Öldüğümde sakın ola müslümanların usulünce cenaze namazımı kılmayınız.

Mezar taşımda
ölüm bir sondur.
Öbür dünya ise bir hayal.

Yazılı olsun.
vasiyet etmek istediğim şarkılarımı kızıma, hep sonunda kendimi vurdum.