bugün

Evet şu anda başlattığım kampanyadır. Uluda kalite yükselmesi adına benim görüşüm bazı adımlar atılmalı.
Örneğin bu benim uludaki 4. Yazarlığım. Ve hepsini elimi kolumu sallayarak aldım. Moderasyon da tabi ki bunu biliyor ama bu neyi getiriyor? Ben burada kafama göre pis pis trollük yapabiliyorum çünkü biliyorum ki yarın çıkar gelir yeni yazarlık alırım. Bu da kalitede ciddi düşüşe sebebiyet veriyor ve eldeki iyi yazarların da sıkılıp gitmelerine yol açıyor. Ayrıca 3-5 cümleyi düzgün yazabilmek yazar olmaya yeterli olduğu vakit buraya iş bilen adamlar uğramıyor.

Şurada bi kuantum fiziği entryleri olsun. Bi yüzbaşı olsun, mühendis olsun. Bilgilenelim. Ve inanın bilgi akışı olan, trollüğün de kalitelilerce yapıldığı bir ulu ekşiyi de geçer inciyi de. Ama moderasyondan biraz özen ve ulunun kalıcı yıllanmış yazarlarından da biraz dayanışma gerekiyor.

Haydi ulu ayağa kalk evet. Ricamdır moderasyon yazarların sözlüğü nasıl daha iyi bir hale getiririz önerilerini dikkate alsın.

Desteklerinizi bekliyorum desteklemezseniz uplarım pisliğimdir evet.
Buraların dutluk olduğunu bilen 7. Nesil bir yazar olarak siklemediğim kampanya, siz ne derseniz deyin patron bildiğini okuyacak, adam böyle istiyor ve sözlüğünün halinden menmun size ne amk,? Eğlenmenize bakın.
--spoiler--

sıradaki adımda da memelerinizi kameraya taratıyoruz sayın yazar adayı.

--spoiler--
altı adet biyometrik fotoğraf.
ikametgah ilmuhaberesi.
savcılıktan adli sicil kaydı.
bankalardan son altı aya ait hesap dökümü.
bankalardan borcu yoktur kağıdı.

not: ön alımlarda alınması gereken bu belgelerin eksiksiz bir şekilde en yakın ulu sözlük bürolarına teslim edilmesi gerekmektedir.

not: mülakata katılmaya hak kazananların listesi başvuru bitiş süresinden itibaren on gün içinde telefon yoluyla bildirilecektir.

ulu sözlük kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
son aşamada iq testi konulsun; belli bir iq nun üzerindekiler alınsın.
3 cümlede noktalama hatası yapmadı diye kimse yazar olmasın.
yazar alımlarının zorlaştırıldığı ve çaylaklamaların daha seri uygulanacağı duyrulsun.
pis troller şapa oturtulsun.

sözlük tadından yenmez olur.
zall" ın dikkate alıp almayacağı belli olmayan kampanya. bu tip kampanyalar 5-6 sene önce de yapıldı ama faydası olmadı. siz de boşuna uğraşmayın derim.
ki iddiamdır. sözlüğün kalite durumu 2 yıl öncesine göre de düşüş göstermekte ve yazar olmak 2 sene önceye göre de daha kolaylaşmış durumdadır.
Öncelikle yazar alımı yapılırken yazar adayları iq testine tabi tutulması gerekir. Şimdi herhangi bir siteye girdiğimizde birçoğunda en azından makası şuraya sürükleyin diyor veya çarpım tablosundan soru soruyor bunlar birçok kişinin yapabileceği şeyler fakat burada bunlar bile yok. Bunun gelmesi gerekir. Hal böyle olmayınca iq sü 2 haneli olan birsürü kişi sözlüğe yazar olarak alınıyor. 10 tane entry yazan yazar oluyor. Bu kadar kolay olmamalı.
ben bu başlığı alır buraya tekrar koyarım. ricamdır eskiler fikirlerini belirtsin sözlük için iyi adımlar neler olabilir bahsetsin. zall'da bunları dikkate alsın.
(bkz: #35884991)

evet şu anda başlattığım kampanyadır. uluda kalite yükselmesi adına benim görüşüm bazı adımlar atılmalı.
örneğin bu benim uludaki 4. yazarlığım. ve hepsini elimi kolumu sallayarak aldım. moderasyon da tabi ki bunu biliyor ama bu neyi getiriyor? ben burada kafama göre pis pis trollük yapabiliyorum çünkü biliyorum ki yarın çıkar gelir yeni yazarlık alırım. bu da kalitede ciddi düşüşe sebebiyet veriyor ve eldeki iyi yazarların da sıkılıp gitmelerine yol açıyor. ayrıca 3-5 cümleyi düzgün yazabilmek yazar olmaya yeterli olduğu vakit buraya iş bilen adamlar uğramıyor.

şurada bi kuantum fiziği entryleri olsun. bi yüzbaşı olsun, mühendis olsun. bilgilenelim. ve inanın bilgi akışı olan, trollüğün de kalitelilerce yapıldığı bir ulu ekşiyi de geçer inciyi de. ama moderasyondan biraz özen ve ulunun kalıcı yıllanmış yazarlarından da biraz dayanışma gerekiyor.

haydi ulu ayağa kalk evet. ricamdır moderasyon yazarların sözlüğü nasıl daha iyi bir hale getiririz önerilerini dikkate alsın.

desteklerinizi bekliyorum desteklemezseniz uplarım pisliğimdir evet.
zall yakında para karşılığı üyelik yapacakmış öyle duyduk biz. evet açıklamalarından sonra her şey beklenir bun zalımdan.

boşverin millet üye olsun okusun, yazsın, saçmalasın. ülke zaten o kadar saçma ki burada ki troller mi zorunuza gidiyor. ülkenin her şeyini göz göre göre adamlar satıyor gık yok burada millet saçmalayınca bağırışmalar. susun ve oturun sıfır.

aynen coni.

görsel
12 nesil gelmeden olmaz!

Lütfen arkadaşlar!
Haddimi aşmak, herhangi bir insanın herhangi bir mevzu hakkında yazmasını engellemek istemem ama dikkatle tekrar ediyorum yazmak dedim. yazmak bu kadar aşagı düşmemeli. içerik fark etmez. Mizah hayat kadın fark etmiyor yazmak yazmaya layık olmalı.

Desteklediğim kampanya. Biraz editörlük şart.
+1 ile onayladigimdir da.. zaten uludag kimsenin silkinde degil. Inci lesecegi yok. Ne de ekşi olacagi..
Lütfen bu konuya titizlikle yaklaşılsın ve troller temizlensin. Ben de destekliyorum kampanyayı.
Ilk once agir trollerin ucurulmasi gerek sonra zorlasabilir.

Sanmiyorum ama basarilar.
tak bu kampanyayı zall.
hardwired şeklinde bir kullanıcı adına sahip olan bir uludağ sözlük yazarının başlattığı uludağ sözlük'e yazar alımının şartlarını zorlaştırılmasının istendiği, benim ise desteklemediğim kampanyadır.